Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

i rakicu se malo baca pegla od lalatovica

 

- Појединци су себи дозволили превише, некоректно коментарисали многе ствари везане за неефикасност. Свашта се изјављивало у медијима, те Ракић није замена за Мрђу, овај за Милијаша, онај за Нинковића... Можда није ни Лалатовић за Славишу Стојановића! Кажем, можда... Стално смо се враћали уназад, уместо да гурамо напред и сваким даном унапређујемо игру. Ово последње је главни разлог овосезонског неуспеха; иако су месецима мене спомињали као главног кривца. Океј, ево прихватам одговорност што је Звезда постигла 18 голова. Не кажем саркастично већ искрено признајем и, за разлику од неких, не тражим алиби за бледуњаву полусезону. Било и прошло, биће боље на пролеће

Link to comment

Meh i mojih par prijatelja se dan danas loze na tu tekmu i ''propustenu sansu'' ja sam 99.99% siguran da apsolutno nista ne bi drugacije bilo danas da smo tad prosli. Maltene i da smo osvojili pehar :lolol:

Link to comment

I ja mislim da bi skoro sve bilo isto. Ipak je u našem fk toliko trulo da bi teško jedno proljeće u evropi nešto promjenilo. Al', eto...ipak je lijepo razmišljati šbbkbb :)

Link to comment

Pa, dobro...vi ste mlađi pa i niste imali nekih utakmica prije te zbog kojih bi plakali. Meni je recimo Borusija Menhengladbah i finale UEFA kupa bilo kao da su me svi uragani i tornada pogodili.

Sve u svemu, da je barem doći do nečeg sličnog Strazburu, ali mrka kapa. Posebno kada znam kako se radi u klubu i kako ga vode u propast.

Link to comment

 

Prosto neverovatno. Bio kod ćaleta i on gleda Volfsburg i komentator kaže valjda nešto u stilu "najniži igrač na terenu dao gol glavom" i meni prođe ova utakmica kroz glavu reko jel se sećaš one utakmice kad je onaj mali iz Strazbura dao Zvezdi dva gola glavom kad su trebali da prođu pa ispali zbog toga i dođem ovde i vidim ovaj post. Ima tu nečega, dosta često mi se ovo dešava :D

Link to comment

Meni je čudno da ne postoji bolji snimak te utakmice, a toliko sam tražio, zbog Ardijanovog gola karijere. bolji su snimci iz 80-tih. Da li je do skrnavog pinka, ili kolekcionari žele da potisnu, pa niko ne uploauduje ništa bolje

Link to comment

 "Iskusni Miljan Mrdaković, sada je izvesno, neće doći na „Marakanu“ iako je imao razgovor sa crveno-belima, zbog toga što se pojavila mogućnost da se u klub vrati - Andrija Kaluđerović!"

 

Back in stock...

 

majica_ak99_1.jpg

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...