Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Potez jeste carski ali imajte u vidu da baš i nemamo neki dokaz da je u pitanju fudbaler ili neko ko ima bilo kakve veze sa Zvezdom. Treba sačekati njihovu reakciju, ne bi me čudilo da svi u glas negiraju bilo kakvu mogućnost da je to napisao neko od njih.

 

Uz to, tekst pršti (ali pršti kao ekspres lonac pod pritiskom) od tipičnih moronskih fraza i poštapalica kojima se služe burek-novinari. Možda se fudbaler potpisao ali ga je verovatno sastavilo neko tzv novinarsko pero™.

 

Najzad, lik se nije potpisao nadimkom nego imenom i nadimkom, što mu dođe isto kao da je ostavio ime, prezime i broj lične karte. Naravno da je svaki akt neposlušnosti protiv ološa kao što je Zvezdan Terzić dobro došao ali kažem još jednom, treba sačekati reakciju igrača. Lično ne vidim treću mogućnost osim da Mijailović javno potvrdi da stoji iza teksta ili da svi igrači na čelu sa njim potpišu da nemaju nikakve veze sa pismom i da ga najoštrije osuđuju.

Link to comment

Te novinarske fraze su nacin izrazavanja koji fudbaleri koriste kada zele da ispadnu pametni. Tesla sigurno stoji iza saopstenja, pitanje je samo dal je u dilu sa nekim kokezom il je cisto popizdeo, zviznuo par viskija i udario po tastaturi. Ovo drugo bi bilo zabavnije, al je svakako bilo vreme da onog nadobudnog kriminalca i celu organizaciju kojoj pripada neko pocne da hrani fekalijama (a da to nije tole lopove).

Link to comment

Naime, kako prenosi Sport, danas je na Marakanu stigao Parker kako bi obavio završnu rundu pregovora i prošao lekarske preglede, te konačno stavio potpis na ugovor sa crveno-belim timom i postao prvo pojačanje ovog kluba u zimskom prelaznom roku.


Ovaj 24-godišnji momak dolazi iz Slovenije u kojoj je nastupao za ekipu Domažle i za nju na 47 meča postigao ukupno 22 gola. Kako se očekuje, Parker će staviti potpis na ugovor koji će mu garantovati ostanak u Beogradu do 2017. godine.


 


ni na yt nema nesto mnogo o njemu. Ovde je igrao:


 



 


edit: dva gola i asistencija. Bar sam izabrao dobru tekmu da ga reklamiram :)


 


lici mi na onog Parkera sto utece


Edited by katamaran
Link to comment

Antigvanin i Barbudas valjda

 

I ovde daje golove i asistira

 

 

Ovde ima amaterskih poteza kakvih ni po nasim njivama ne mozes da vidis al opet smo ne tako davno prosli ko bosi po trnju u Sloveniji.

 

Kad trazim "Joshua Parker Domzale" sve mi izlaze neke tekme gde su nakantali nekoga.

 

edit:

 

 

reprezentativac Antigve i Barbude

 

Ne znam sto sam se ja istripovao da je Antigua i Bermuda

 

definitivno je najhitrejši  u Sloveniji. Jedini trcao 50m ispod 6 sekundi

 

http://www.sport-tv.si/d186036/Sport_TV/VIDEO_Joshu_Parkerju_na_50_metrov_ni_para.html

Edited by katamaran
Link to comment

nece planic nego M A L I F A L K A O

:D

 

Stadion "Rajko Mitic", napokon je stigao Lukovic... jos Zvezdino proljece, mogućnost igranja Evrope i najbolja sezona ikad!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...