Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

    Džoni majstore!

 

    Jedini koji je to zaista uradio, a svi prete.

 

    Sad će da leti ko kufer. Samo da to budu jedine konsekvence. Iskreno sam zabrinut, veliki je to ološ.

Edited by fandorin
Link to comment

    Džoni majstore!

 

    Jedini koji je to zaista uradio, a svi prete.

 

    Sad će da leti ko kufer. Samo da to budu jedine konsekvence. Iskreno sam zabrinut, veliki je to ološ.

 

Leti svakako, da ne leti nikad ovo ne bi napisao. Ma šta mu može terzara, jedino da organizuje neko razbijanje prozora na džipu, dostavljanje šampona... A i dužni su mu verovatno ko zna koliko para..

Link to comment

Leti svakako, da ne leti nikad ovo ne bi napisao. Ma šta mu može terzara, jedino da organizuje neko razbijanje prozora na džipu, dostavljanje šampona... A i dužni su mu verovatno ko zna koliko para..

 

      Ok, ali ko je napisao/rekao bilo šta i posle leta?

Link to comment

Nikad nisam gotivio Mijailovica ali posle ovog pisma, sta god da mu je motiv, stvari se bitno menjaju u tom smislu.

 

Ugasite Zvezdu, ljudi. Grehota je da na celu tog kluba sedi takva galerija nitkova i degenerika kakvi su Terzic, Toncev i Kokeza. Prosto je ugasite.

Link to comment

Možda je neko poslao da uvali Terziću preko Tesle. Nadam se da nije.

 

Tesla bi trebalo da se pravi šašav i da bude u fazonu "ja pisao? nemoguće...". Ali ako je smislio ovaj akrostih očekujem i da će se držati ovog nastupa. 

 

Svakako je ušao u legendu. Ne treba mu preuzimanje odgovornosti.  

 

Tesla, jednog dana će se prepričavati ovo i ja ću se hvaliti da sam te gledao uživo. 

Link to comment

"...ali i da uzme iz oficijalne radnje nekoliko hiljade evra za sveže voće, koje mora da ga čeka u kancelariji…"

 

More, umesto voca u kancelariji treba da ga ceka naramak sveze pokosene trave.  To vise pase govedu.

Link to comment

Eh na šta smo spali kao klub kad je jedan Tesla postao simbol poštenja, časti i pameti. 

On se dovoljno našabanisao u dresu CZ da jednostavno u ovom fajtu ne mogu da držim stranu nikome. Volio bih da i njega i Terzu vidim van voljenog kluba (i još mnogo mnogo njih), ali ni to neće popraviti situaciju nažalost. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...