Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Guma je imao tehnniku centar/šuta o kojoj današnji prvotimci mogu samo da sanjaju

 

i da uzvikuju njegovo ime dok vežbaju slobodne udarce i penale na pomoćnom terenu

 

    Dobro, ne preterujmo. Guma je takođe dokazana neznalica, čak je i podjednako iritantan, ali na jedan sasvim drugi način. Imao je monopol na slobodnjake i nikada nije bio ni blizu da ga zabode. Zapravo, ne, ako se dobro sećam ušla je jednom posle nekog odbijanca. Gol iz penala protiv Slavije, centaršut Toniju za 5:2 protiv Tbilisija i povreda na meču sa Slavijom posle koje je iznet na nosilima uz ovacije su tri bledunjava detalja u koja je stala cela njegova karijera. Istina, Despotović ni dotle nikad neće dobaciti.

Link to comment

Dje je sad Guma?

 

Pre par godina na moru njegova bivsa devojka mi bila danima prva komsinica na plazi, kaze propao skroz, nema angazman, grebe se od caleta i keve za pljuge. Ne znam jel' se od tada sta promenilo.

Link to comment

Stize izgleda na zimu nova serija krseva... Dogovoren desni bek Cvetkovic iz Napretka (na insistiranje Lalatovica :isuse: ), blizu i neki Masovic, valjda napadac, iz Borca.

Link to comment

Stize izgleda na zimu nova serija krseva... Dogovoren desni bek Cvetkovic iz Napretka (na insistiranje Lalatovica :isuse: ), blizu i neki Masovic, valjda napadac, iz Borca.

 

vezama u SNSu dobrim igrama se namece i neki iz petrovca na mlavi, al sam mu zaboravio ime...

Edited by Bright Billy
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...