Jump to content

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

A sta je to uradio Despotovic?

 

ЂОРЂЕ Деспотовић коначно је разбио малер у шампионату, постигао је гол првенац у 80. минуту за победу. Кад је лопта затресла мрежу, нападач Звезде је ставио руке на уши алудирајући да од аплауза не чује звиждуке. 

 

-Моја реакција није била намењена навијачима, већ само групи од неколико људи који ме већ месецима вређају како на стадиону тако и преко „Фејсбука“. Дао сам себи одушка иако знам да нисам поступио примерено. Био је одговор на све увреде и још свашта нешто што није за јавност. Извињење правим звездашима, које је можда мој потез увредио – истакао је после меча Ђорђе. - Нисмо блистали синоћ, али смо победили. Рекох да ће неко од нападача прорадити и сад ми је драго што сам то баш био ја.

Link to comment

ЂОРЂЕ Деспотовић коначно је разбио малер у шампионату, постигао је гол првенац у 80. минуту за победу. Кад је лопта затресла мрежу, нападач Звезде је ставио руке на уши алудирајући да од аплауза не чује звиждуке. 

 

-Моја реакција није била намењена навијачима, већ само групи од неколико људи који ме већ месецима вређају како на стадиону тако и преко „Фејсбука“. Дао сам себи одушка иако знам да нисам поступио примерено. Био је одговор на све увреде и још свашта нешто што није за јавност. Извињење правим звездашима, које је можда мој потез увредио – истакао је после меча Ђорђе. - Нисмо блистали синоћ, али смо победили. Рекох да ће неко од нападача прорадити и сад ми је драго што сам то баш био ја.

 

Eh, samo kad nam je Despot proradio, treba stvarno imati umeca pa na onako genijalan nacin zatresti mrezu OFK.

Link to comment

Такву олупину од играча, заједно са Гаврићем, не памтим када сам гледао. Чак је и Гума Богдановић био кориснији.

Link to comment

Такву олупину од играча, заједно са Гаврићем, не памтим када сам гледао. Чак је и Гума Богдановић био кориснији.

 

Kakav crni Guma Bogdanovic? Guma je bio Zidan za ovu gomilu mesa i kostiju bez trunke talenta.

Link to comment

Cenim da se covek zajebavao. Voleo bih da vidim ko bi za Despotovica dao dva miliona dinara a kamoli evra.

 

     Naravno da sam se zajebavao. Budala. A i objašnjenje je vrhunsko, odgovarao na prozivke sa fejsbuka zatrčavajući se ka zapadu sa "opasnim" izrazom lica. Ne samo što je uspeo da zagovna baš svaku izgledniju situaciju u kojoj se našao on sam ili neko od saigrača, nego je pokazao da ni trčanje s loptom nije savladao na način dostojan seoskog fudbala. I onda posle 1000 minuta ništavila umulja gol i odma nabaci stav "ša je pi..e, el znate vi ko je Đole Despot ?!?!". 

Link to comment

     Naravno da sam se zajebavao. Budala. A i objašnjenje je vrhunsko, odgovarao na prozivke sa fejsbuka zatrčavajući se ka zapadu sa "opasnim" izrazom lica. Ne samo što je uspeo da zagovna baš svaku izgledniju situaciju u kojoj se našao on sam ili neko od saigrača, nego je pokazao da ni trčanje s loptom nije savladao na način dostojan seoskog fudbala. I onda posle 1000 minuta ništavila umulja gol i odma nabaci stav "ša je pi..e, el znate vi ko je Đole Despot ?!?!". 

 

Nemoj tako, proradio je. :lolol:

Link to comment

Despotovic je volina sebicna a Gumenige je lik koji je znao da se baci (pritom i povredi) samo da bi sprecio protivnicki aut i to negde na sredini terena. Tako da je svako poredjenje neumesno...

Edited by Bright Billy
Link to comment

Guma je imao tehnniku centar/šuta o kojoj današnji prvotimci mogu samo da sanjaju

 

i da uzvikuju njegovo ime dok vežbaju slobodne udarce i penale na pomoćnom terenu

Edited by levi
Link to comment

Svake, ali svake sezone se prisecamo propaliteta, cemera i jada od prosle ili od nekoliko proslih sezona, kako su pojam fudbala za ove sadasnje. Da li ce tako Despotovic sledece sezone ili za par godina biti pojam fudbala za nove bisere koji obuku crveno-beli dres?

Link to comment

Црвену звезду су тужила три млада фудбалера. Стефан Чикић, Милан Јокић и Никола Караклајић одлучили су да затраже раскиде уговора на штету клуба, свесни да на њих клуб не рачуна озбиљно у наставку сезоне. Нема дилеме да ће у зимским данима трилинг добити чисте папире, уз обавезу Црвене звезде да исплати дуговања према њима.

– Морао сам да тужим Звезду. Договор је био да се новац исплати до 1. септембра, чекао сам до сада и више нисам могао. Жао ми је што се на овакав начин растајемо – рекао је Стефан Чикић.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...