Jump to content

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

mi smo tolko bolesna sredina da smem slobodno da tvrdim kako svaki igrac igra bar duplo slabije neko sto bi igra u npr cukarickom il, ne daj bobe, nekom bezimenom skandinavskom klubu. potpuni je uzas u sta se taj nesrecni klub pretvorio. da smo imali bar trunku pameti (kao sto nismo) golim bi ga rukama preorali jos pre 15 godina i tako relativno elegantno okoncali sebi ovo mucenje...

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Grozan meč, ne sećam se da sam prisustvovao očajnijem meču skoro. Pešačili su kao Milijaš. Svi malci su odigrali najgori meč polusezone. Rajković je napravio grešaka koliko je napravio do sada u polusezoni, Ristić je bio nevidljiv dobar deo meča, Grujić je bolno spor i u kretnji i u predaji bez kontrole igre u defanzivi, Jovanović isto grešio. Jedino je Antić bio malo impulsivniji i zabeležio plus.

 

Pečnik je jedini igrač koji je "u formi" pred kraj polusezone, ali ništa ne može da pogodi. Imao je na prethodna tri meča bar pet zicera i sve je promašio. Pokrio je danas sa asistencijama. Kažem "u formi" jer je to daleko od onoga što je prikazivao cele prošle sezone, kada je bio najkonstantniji igrač tima.

Link to comment

Realno, zasto bi bolje igrali u Zvezdi nego u drugom klubu/napolju?

Ne mogu da zamislim bolesniju atmosferu u i oko kluba i tribina nego sto je to kod nas. Ako ima onda stvarno...

Link to comment

Mi smo se raspali zato sto nam u upravi sede lopovi i degenerici a na klupi diletant. Igraci su tu da se pokazu nekome i da ih taj neko kupi sto je pre moguce da se izvuku iz ovog djubreta od lige i kluba. Ne vredi uopste tragati dalje za uzrocima zasto smo raspad.

I prosle sezone su sedeli isti ludaci i lopovi pa nisu igrali kao babe, bar ne u 10 od 13 utakmica

Nisu tim. ne igraju kao tim, samopozdanje u minusu, promena formacije i vise puta u toku utakmice, Pecnik promenio bsr 5 pozicija u 13 utakmica... Mnogo je uzroka, a resenje nije ni na vidiku

Grobari, ako puknu u Pazaru, dace nam opet nezasluzen vetaru ledja...

Link to comment

Pokrio je danas sa asistencijama. Kažem "u formi" jer je to daleko od onoga što je prikazivao cele prošle sezone, kada je bio najkonstantniji igrač tima.

Pecnik promenio bsr 5 pozicija u 13 utakmica...

To ti je odgovor. Samo nama verovatno najbolji igrač u timu trune na beku u momentu kada smo oborili sve rekorde kluba po neefikasnosti.

 

Prošle sezone smo se izvukli samo zahvaljujući tom nekom inatu igrača, želji da urade nešto iako se sve oko njih raspadalo. Znalo se očigledno ko kosi a ko vodu nosi™ i u svlačionici i van nje. Imali smo razigranog Mrđu, Pečnika, Milijaševe prekide, poneku lucidnost™ Ninkovića, pa i ovaj ludak Mijailović je bio konstantan i pružao dobre partije... I tada sam govorio da ako nam se zalomi poraz ili dva tj nedostižna razlika da bi se sve raspalo kao kula od karata, srećom, nekako su momci izgurali tu titulu i za to im svaka čast.

 

A sad... Sad će da bude to što nije bilo prošle sezone. Partizan ima barem Škuletića u koga može da se pouzda, a mi ovog ludaka Lalatovića, povređeni potencijal od 16 godina koji očigledno puca pod pritiskom i nije dao gol skoro pola života :)

 

Nema svetla na kraju tunela... Doduše, nije ni da ga je bilo godinama unazad. Ali ako sa ovakvom igrom uzmemo titulu, ovo je definitivno najgora liga na svetu.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

I prosle sezone su sedeli isti ludaci i lopovi pa nisu igrali kao babe, bar ne u 10 od 13 utakmica

Nisu tim. ne igraju kao tim, samopozdanje u minusu, promena formacije i vise puta u toku utakmice, Pecnik promenio bsr 5 pozicija u 13 utakmica... Mnogo je uzroka, a resenje nije ni na vidiku

Grobari, ako puknu u Pazaru, dace nam opet nezasluzen vetaru ledja...

 

To su igraci izvadili javno u inat upravi. Onda se uprava, da se ne bi zajebali ponovo, potrudila da otera najveci deo tog tima sa sve trenerom i sad joj igraju deca i igraci koji nemaju gde da odu osim u nize rangove takmicenja.

 

Kakav crni grobarski vetar u ledja, to je samo lozenje u prazno. Ovo sto mi igramo nije fudbal, to je jedino bitno.

Link to comment

Mi smo se raspali zato sto nam u upravi sede lopovi i degenerici a na klupi diletant. Igraci su tu da se pokazu nekome i da ih taj neko kupi sto je pre moguce da se izvuku iz ovog djubreta od lige i kluba. Ne vredi uopste tragati dalje za uzrocima zasto smo raspad.

 

 

То је то одприлике.Има ту још неких ствари да се дода али ово је срж проблема.Ја сам гледао мало ово на тв и богами не личи ово нинашта.

Link to comment

Realno, zasto bi bolje igrali u Zvezdi nego u drugom klubu/napolju?

Ne mogu da zamislim bolesniju atmosferu u i oko kluba i tribina nego sto je to kod nas. Ako ima onda stvarno...

 

to i ja kazem. mozemo komotno da prisvojimo onaj carlsberg-ov slogan, probably najgori klub na svetu...

Link to comment

Prošle sezone smo se izvukli samo zahvaljujući tom nekom inatu igrača, želji da urade nešto iako se sve oko njih raspadalo. Znalo se očigledno ko kosi a ko vodu nosi™ i u svlačionici i van nje. Imali smo razigranog Mrđu, Pečnika, Milijaševe prekide, poneku lucidnost™ Ninkovića, pa i ovaj ludak Mijailović je bio konstantan i pružao dobre partije... I tada sam govorio da ako nam se zalomi poraz ili dva tj nedostižna razlika da bi se sve raspalo kao kula od karata, srećom, nekako su momci izgurali tu titulu i za to im svaka čast.

 

A sad... Sad će da bude to što nije bilo prošle sezone. Partizan ima barem Škuletića u koga može da se pouzda, a mi ovog ludaka Lalatovića, povređeni potencijal od 16 godina koji očigledno puca pod pritiskom i nije dao gol skoro pola života :)

 

Nema svetla na kraju tunela... Doduše, nije ni da ga je bilo godinama unazad. Ali ako sa ovakvom igrom uzmemo titulu, ovo je definitivno najgora liga na svetu.

 

Е баш та прошла сезона је показала која смо канта од клуба. Када су играчи били бољи него сада, када су се ујединили и када се знало ко коси а ко воду носи било је као по леду хоћемо ли пући или не. На нашу срећу нисмо пукли и ето, освојили смо ту дуго чекану титулу која нам није ништа донијела.

 

А сада... када имаш пуно јаднији играчки кадар, немаш тренера, у управи дилетанти и не зна се ко шта ради и колико краде, па шта очекивати?

Link to comment

    Retko šabanski potez Despotovića posle gola. 

 

    Prodao bih ga momentalno, makar i za 2 miliona evra.

 

Da mogu da ga prodaju, tj da vredi "samo" 1 milion, prodali bi ga oni odavno.

Link to comment

"Crvena zvezda zbog ovoga neće kazniti Despotovića, uz obrazloženje da igrači i ovako ne primaju plate  :lolol: , ali saznajemo da za 22-godišnjeg fudbalera svakako neće biti mesta u ekipi za drugi deo sezone, ne zbog ovog slučaja, već zbog njegovih igračkih sposobnosti koje nisu zadovoljile ljude u klubu."

Link to comment

Da mogu da ga prodaju, tj da vredi "samo" 1 milion, prodali bi ga oni odavno.

 

Cenim da se covek zajebavao. Voleo bih da vidim ko bi za Despotovica dao dva miliona dinara a kamoli evra.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...