Jump to content

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

heheheh koliko smo jadni, više nemam namjeru ni da se nerviram oko ovog kluba, malo mi žao par igrača a ovi ostali mogu svi sa trenerom i upravom da se nose 

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

heheheh koliko smo jadni, više nemam namjeru ni da se nerviram oko ovog kluba, malo mi žao par igrača a ovi ostali mogu svi sa trenerom i upravom da se nose 

Ja se vec neko vreme skoro uopste ne nerviram. Posle ovako tragicno odigrane polusezone ni ne zasluzujemo da budemo u igri za titulu.

 

Samo odbrojavam sekunde do polusezone pa se nadam da ce nesto debelo da se menja. Trener pod obavezno.

Link to comment

Po imenima ovo uopste nije lose. Da nas ne vodi diletant dalo bi se tu nesto napraviti.

 

Bice zanimljivo videti na sta ce da lice Katai (ako ostane) i Bosancic posle zimskih priprema.

Link to comment

Sad nekim cudom da dobijemo mocnu Mladost u Lucanima pa malo odmora od ovog mucenja. Ako to ne bude Lalatoviceva poslednja nek se jebu na prolece.

 

Ja bih probao da prevarim Bratislava Zivkovica da postane prvi trener ako je lud da se vraca. Za nekog dokazanijeg ionako nemamo para.

Link to comment

Zivkovic je imao odlicne rezultate sa klincima. On jeste totalno nedokazan ali je Lalatovic dokazana neznalica.

 

Mozda i nije slucajno sto smo se skroz raspali kad je on otisao kod Slavise.

 

edit: bio je tu samo za prve cetiri utakmice al smo sve dobili uz sasvim pristojnu igru.

Edited by katamaran
Link to comment

Raspali smo se jer je otisao kondicioni, svezina je prosla, kurcobolja se pojacala i to je to

Gledali smo to vise puta

 

Mi smo se raspali zato sto nam u upravi sede lopovi i degenerici a na klupi diletant. Igraci su tu da se pokazu nekome i da ih taj neko kupi sto je pre moguce da se izvuku iz ovog djubreta od lige i kluba. Ne vredi uopste tragati dalje za uzrocima zasto smo raspad.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...