Jump to content

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

O jbt, naravno da nije namerno. 

Al očigledno nije nešto posebno ni pazio a trebao bi sa obzirom da nije čak ni igrač ekipe i da mu se čini usluga tako što mu se daje da radi sa ekipom i ostane u formi.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

A dobro, ovakve stvari se desavaju, malo mi je glupo sad kriviti Lukovica [osim ako, jelte, nije stvarno bilo sa zlom namjerom]. 

Link to comment

Nema Kovacevica i Despotovica... igraju Grujic, Jovanovic, Ristic a Katai ili Pecnik tzv. laznu 9

Igra i neznalica Gavric... Kovacevic nije u protokolu, a Bosancic je na klupi

 

KATAI 1-0, drugi minut

Edited by Milosh76
Link to comment

Terzic zamera Lalatovicu sto Jovanovic nije vise igrao a usput doveo Planica protiv svake logike.

 

Ja cak i ne mislim da je Planic bas toliko los ali je apsolutno bio nepotreban.

Edited by katamaran
Link to comment

Odlicna odbrana Rajkovica i u poslednjem napadu Pecnk promasio zicer glavom

Ostalo uzas

 

HVALA Lalatovicu sto je doveo Gavrica, majstorski potez u rangu Dzajinih Konjila i DrvOmege

Link to comment

Kod nas se sve zavrsi kad lopta dodje do krila jer su i lazovic i narocito gavric uzasni. Grujic igra dobro al zato rile nije bas u vinklu.

Ofk je probao par puta iz daleka (8ica je valjda palocevic?) i jednom nam sjebali ofsajd zamku al rajkovic dobro istrcao. Imali smo i sansu u poslednjem minutu al je pecnik promasio na drugoj stativi sa pola metra...

 

Uzasan fudbal. Mi smo iz prekida toliko bezopasni da to boli...

 

Katai je kao spic a kod prekida je uvek van 16m i to ponekad i celih 40m od gola...

 

Ofkini navijaci bili 25 minuta vikali jebem vam mater i onda izasli pa su tom prilikom par puta skandirali marku ivkovicu. Zbog njihovog ulaska ne videh gol...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...