Jump to content

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

najjače su te italijanske emisije o fudbalu ili politici, gde se u studiju dovode ovakvi primerci i onda čovek treba nešto ozbiljno da govori, a da ne završi u brakorazvodnoj parnici...

Link to comment

Ma zabole me za celavog, dajte generalije ovih dama :fantom:

 

 

najjače su te italijanske emisije o fudbalu ili politici, gde se u studiju dovode ovakvi primerci i onda čovek treba nešto ozbiljno da govori, a da ne završi u brakorazvodnoj parnici...

 

Gospodža levo...

 

"In September 2011, Satta got engaged to 45-years old Italian businessman, Gianluca Vacchi.[10][11]
 
In October 2011, Satta was photographed entering a hotel late night with American basketball player Kobe Bryant,[25] and leaving early in the morning.[25] Satta's affair with Kobe Bryant led to Vanessa Bryant filing for divorce.[26]"
 
:naughty:
Link to comment

Nekada je tracarenje smatrano privilegijom slabijeg pola. Vremena su se promenila i ravnopravnost polova je sve vise izrazena u svakom segmentu.

+1

 

Stvarno, bre, Apollo, umesto da cicu suočiš sa muskulusima, javno joj ovde čeprkaš po biografiji...

Edited by Yoda
Link to comment

ne bi bila pozajmica

 

- 99% sam u januaru slobodan igrač, tako da imam ponudu Crvene zvezde, ali i ostalih klubova. Videćemo šta će biti. Nisam upoznat ko iz Zvezde želi da me dovede, za to je zadužen moj menadžer - rekao je Rade Krunić za BUTASPORT.RS.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...