Jump to content

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Ma kako nije faul za crveni? Ne postoji klasičniji crveni karton u fudbalu

 

Meni nije. Nema elemenata za crveni, igrač nije napravio faul da bi zadržao igrača, već dok je izbijao loptu.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Jel bio ofsajd kad je gosa zamalo otkinuo nogu Rakicu u petercu?

A da, nema usporenog jer Arena pusta snimak sa Maksimira gde igraci nisu ni izasli na teren, umesto sazetka utakmice

Edited by Milosh76
Link to comment

Naravno da ono nije bilo za crveni ( bio ofsajd), ali zbog prikazane igre protiv ubedljivo najgore ekipe u ligi plus Laletovog cmizdrenja pred kamerama realno više niste ni zaslužili.

+1

Link to comment

A da li je bila ruka u zaustavnom vremenu kad je sutirao Katai?

 

Možda ga je i pogodio u ruku, ne vidi se dobro, ali lopta ne bi prošla, jer bi išla u telo igrača. Tako da to nije penal.

Link to comment

Meni nije. Nema elemenata za crveni, igrač nije napravio faul da bi zadržao igrača, već dok je izbijao loptu.

 

Klaiscan crveni karton. Tj. bio bi da nije bilo ofsajda pre toga... 

 

Ne mora da ga povlaci rukom da bi bio crveni .Napadac ide ka golu u izglednoj je prilici rusi ga poslednji igrac odbrane... skolski crveni karton. Da je lopta isla ustranu, ili tako nesto, pa da trazimo olaksavajuce okolnosti. Ovako, direkt ka golu, jedan na jedan, nigde okolo nijednog drugog igraca Zvezde, nema tu mnogo filozofije ni tumacenja. Ko suza. 

 

Ipak, meni pored ofsajda koji je ocigledan, nije jasan ni Planic. Imao je bolji polozaj, bio bar pola metra ispred napadaca, morao je brze da reaguje, a onda ne bi bilo iskljucenja...

Link to comment

Sve to ne umanjuje cinjenicu da igramo ocajno

 

Iskreno, nismo bili tragični u IIp. Pokazali smo poboljšanje i bez i sa igračem manje. Zaista smo mnogo šansi promašili. Vezni red je proizvodio višak dok nije Lalatović počeo da ga kasapi i ubacuje špiceve i tako oslabio kontrolu igre.

 

Prvo je bilo kriminalno.

Link to comment

Ipak, meni pored ofsajda koji je ocigledan, nije jasan ni Planic. Imao je bolji polozaj, bio bar pola metra ispred napadaca, morao je brze da reaguje, a onda ne bi bilo iskljucenja...

 

To je bar jasno kao dan, covek je dunster.

Link to comment

Katai je bio dobar. I dobro je bilo što je izvukao iz igre Kovačevića. Trebalo je ranije sa Jovićem umesto Lazovića. Ovaj Despotović nije igrač.

Umesto Planića da zaigra Jovanović, pa možda bude koristi od ovog crvenog.

Prvo poluvreme užas u drugom nije bilo sreće.

Radnički se raspada.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...