Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Nisam upoznat sa tom informacijom da je Crvena zvezda prodala deo prava na Luku Jovića. To mene i ne interesuje... Ali ako je i to tačno budite ubeđeni da to neće promeniti status Jovića. On još nema 17 godina i uopšte ne razmišljamo o mogućnosti da ga odvedemo u neki inostrani klub. Za njega je najbolje da ostane u Crvenoj zvezdi najmanje do punoletstva. Ima sve uslove da se razvije u odličnog napadača, rekao je Fali Ramadani za naš portal.

 

 

Dakle, Ramadani tvrdi da nisu kupili 20% od buduceg transfera, RSB tvrdi da jesu. Znaci... neko tu laze...

 

 

Uh ko li ce nas od ta dva vrhunska sportska autoriteta razocarati, Falji Ramadani ili RSB :( ?

 

Pa evo ti ga Ramadani vec dao odgovor (vidi podvuceno). Nije bas da je vesto demantovao.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

1 tkz velicina Koroman:

 

Hteo sam da ostavim fudbal kada...
"Pravi fudbaler, dakle onaj ko voli to što radi, ne može nikada ni da pomisli da digne ruke od svega. Može samo da poželi da promeni klub, zbog nekoga ili nečega. Kao što sam ja u vreme dok su moju Zvezdu vodili Toplica Spasojević, Dobrivoje Tanasijević, alijas Den Tana, i drugi nesposobnjakovići nedostojni giganta kakav je nekadašnji prvak Evrope i sveta. Bio je to jedan vrlo mučan period za sve nas spod njih".

 

Link to comment

slazem se sa lalatovicem, plus bi to bio teza udarac za partizan, ovo bi ih bolelo vise nego nas kada je otisao kleo.

Link to comment

Ma neće Babović nikad zaigrati u Zvezdi,ne daju navijači. Ovi naši su malo više podmitljiviji,pa za nas možda i zaigra. Mislim na sever i jug. Ne sumnjam da bi mu Istok i Zapad opštili sa mamom svaku utakmicu ko što i jesu dok je igrao za nas.

Link to comment

Grobari Cokot aka Danilo Grujic nam sudi u KG sutra. Bice veselo...

Ма шта има да буде весело, ако им распали Раднички узме бодове, нек се угасе.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...