Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Zvjezdan bi bio nesto u rangu Ninkovica. Mada ne znam kako bi ga prihvatili najverniji. 

 

Noj je u Rusiji imao prilicno dobru karijeru i igrao dosta dobro, ali reflektori Marakane pamte njegove centrarsuteve razbijenim sijalicama :lol:

 

Mada, kakva je konkurencija i kvalitet naseg fudbala, on je sad i zmaj... 

 

Koji je ovo igrac po redu da je vec "doveden", a da jesenjideo sezone nije ni zavrsen? I koliko vidim okrenuli smo se zaboravljenim asovima i iskusnim pojedincima. Nema vise mladih snaga za izlozbu...

Link to comment

Zvjezdan bi bio nesto u rangu Ninkovica. Mada ne znam kako bi ga prihvatili najverniji. 

 

Kakav sada problem postoji sa Misimovićem? Momku je ime Zvjezdan zbog Zvezde.

 

Anđelković i Luković treniraju sa CZ od jesenas. Noj je odigrao trocifren broj mečeva u Rusiji, ali je presedeo na klupi veći deo prethodne sezone. Ima on dosta godina, a nije tip igrača koji može da donese nešto specijalno.

 

Biće tu gužva u zadnjoj liniji, ako dođu dva pomenuta igrača. Praktično nemamo desnog beka, pa će verovatno pasti prekvalifikacija Planića ili će dovesti još nekoga. Mijaliović (Anđelković) - Luković - Lazić - Planić sa Jovanovićem kao prvom izmenom.

 

Šta se dešava sa Avramovskim? Povređen?

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Meni je malo seljačko ponašanje tog Lukovića koji je u fazonu "pih,znate i sami da nema šanse da dođem u Zvezdu, nemam više snage da to demantujem" sa nekim tonom tipa "znate vi ko sam ja", a već evo mjesecima bez kluba a još i trenira sa CZ. Nije on baš ni toliko mlad pa da se na njega gleda kao na neki potencijal o kog se otimaju Barselona, Ajaks itd. Mislim, svaka čast, legenda kluba i sve to, kad si već tolika faca pa ti Zvezda mali klub da bi igrao u njoj trenutno, što ti onda nije ispod časti da treniraš u toj istoj CZ. 

Link to comment

Meni je malo seljačko ponašanje tog Lukovića koji je u fazonu "pih,znate i sami da nema šanse da dođem u Zvezdu, nemam više snage da to demantujem" sa nekim tonom tipa "znate vi ko sam ja", a već evo mjesecima bez kluba a još i trenira sa CZ. Nije on baš ni toliko mlad pa da se na njega gleda kao na neki potencijal o kog se otimaju Barselona, Ajaks itd. Mislim, svaka čast, legenda kluba i sve to, kad si već tolika faca pa ti Zvezda mali klub da bi igrao u njoj trenutno, što ti onda nije ispod časti da treniraš u toj istoj CZ. 

 

Ko je legenda kluba? Luković? Ne zajebavaj, igrač sa solidnom evropskom karijerom kojeg je Zvezda izbacila u Evropu. Takvih smo izbacili u poslednjih 10 godina, bar 20ak.

Link to comment

Ko je legenda kluba? Luković? Ne zajebavaj, igrač sa solidnom evropskom karijerom kojeg je Zvezda izbacila u Evropu. Takvih smo izbacili u poslednjih 10 godina, bar 20ak.

Ma zajebavam se naravno, to je on u njegovim očima. 

Link to comment

Lukovic je uvek bio serator. Kolko prelaznih rokova prica kako pare nisu problem i da mu je najvaznije da igra i posle uvek zbog para propadne dolazak u Zvezdu. Car je imao ideju da mu Zenit placa pun ugovor al da ga puste ovde da igra. Na kraju mu bila milija tribina u Rusiji od smanjenja plate.

 

Ne bi me cudilo da ga na kraju i potpisemo kad mu propadnu sve kombinacije. A onda bi Vukasin Jovanovic lepo uzeo ispisnicu i otisao u neki ozbiljan klub.

Edited by katamaran
Link to comment

Dve dosadasnje vesti o navodnom povratku Lukvica u Zvezdu ipale su uvek neproverene i trac.  Kao sto su bile vesti o povratku drugih fudbalera; secate se da je Mustafa Stojkovic vec bio vidjen na Zvezdinom golu samo zato jer je jedno leto trenirao sa Zvezdom, a on je neposredno posle to ga potpisao za Partizan.  Lukovic je uvek izjavljivao da je njegov povratak u Zvezdu tesko moguc i to je u celoj stvari ono sto je najmerodavnije.  Ono sto mogu da mu zamere je da nije dovoljno veliki Zvezdas kao Ninkovic.

Link to comment

Kakav sada problem postoji sa Misimovićem? Momku je ime Zvjezdan zbog Zvezde.

 

Anđelković i Luković treniraju sa CZ od jesenas. Noj je odigrao trocifren broj mečeva u Rusiji, ali je presedeo na klupi veći deo prethodne sezone. Ima on dosta godina, a nije tip igrača koji može da donese nešto specijalno.

 

Biće tu gužva u zadnjoj liniji, ako dođu dva pomenuta igrača. Praktično nemamo desnog beka, pa će verovatno pasti prekvalifikacija Planića ili će dovesti još nekoga. Mijaliović (Anđelković) - Luković - Lazić - Planić sa Jovanovićem kao prvom izmenom.

 

Šta se dešava sa Avramovskim? Povređen?

 

Ih kakvav problem... ko da je tesko izmisliti problem. Mislis da sa Kikanovicem ne bi bio problem da se zvao Zvjezdan, a ne Elmedin? Ja nesto sumnjam, al voleo bih da si u pravu, samo zbog mogucnosti da Misimovic dodje... daj Boze, bilo bi uzivanje gledati nekoga ko provereno zna fudbala...

Link to comment

Мисимовић је наводно јуче био на преговорима у Сарајеву, они показују велико интересовање да га доведу.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...