Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

hdviet ne radi vise? Ulogovao sam se sa play55 ali mi i dalje trazi login i pay za gledanje

 

sportx nista sem reklama  <_<

 

sad kao radi sportx al nece full screen edit: konacno u hromu moze

Edited by katamaran
Link to comment

Ristic odlican, Grujic za tri klase bolji od Kovacevica, Jovanovic zreo za prvi tim...  Deki je zasluzio pun stadion, a i ovako nije tako lose.

 

Debile sa Severa ne bih da komentarisem, jedino me raduje sto se sve losije cuju i sve ih manje peva te budalastine i skandiranja.

Link to comment

Dobra provera za mlade igrače. Ristić uz već standardnog Rajkovića mora da bude starter na svakom meču. Osnovu za dobru karijeru ima, ali će naravno morati da se nadogradi. Grujić i Jovanović su imali jako dobre momente na meču, ali i nekoliko manjih grešaka. Par puta mi je zasmetalo što Grujić ne vidi slobodne igrače. Vidi se da je Jović pod pritiskom. Uostalom, SD Udinesea je pohvalio i njega i Grujića.

 

Marko Mijailović koji je ušao pred kraj meča je brat Mićka i Jovićevo je godište i slovi za igrača sa potencijalom.

 

Planić pokazuje osećaj za skok igru, ali ne može fizički da izdrži duele u odbrani. Lazović je odigrao u oba pravca na ovom meču i kao što se uvek događa odigrao je vrlo prosečan meč u napred. Njega je Udinese dugo gledao da se proda, pa je danas izgoreo u želji da dokaže da su pogrešili. Drugo poluvreme je bilo rastrzano zbog mnogo izmena.

 

Trkulju su napcuavali igrači Udinesea, ali se uvek oduševim kada vidim da golman ispuca loptu za kontru, jer se kod nas takve stvari retko dešavaju. Malo i sreće, pa je lopta preskočila štopera, pa je Lazović imao šansu.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Špic Gremija nije znao da su ga u našoj zemlji prozvali Varkos.
"Nisam znao za to, ali naravno da su me zvali tako. I sam bih sebe nazvao Varkos. Nigde nisam igrao tako slabo kao u Zvezdi. Drago mi je kada se prate moje igre, ali krivo mi je što nije bilo više mečeva kao onaj na kome sam postigao dva gola", seća se duela sa Banatom korpulentni Argentinac.

 

Da u nekoj varijanti Barkosu ponovo stigne ponuda od Zvezde, ne bi je odmah odbio, iako mu i dalje duguju novac.
"Neću tužiti klub, šta bih imao od toga? Razmotrio bih ponudu, zašto da ne? Nemam nikakva loša osećanja prema Zvezdi, čak ni prema tim igračima sa kojima sam imao problema. Ko zna zašto se tako ponašaju. Igrao sam posle sa jednim srpskim fudbalerom, Markom Zorićem. Sa njim sam imao odličan odnos, tako da ne stavljam sve Srbe u isti koš", dodao je fantastični napadač koji je doživeo malo kasniji procvat.

 

Zanimljiv intervju sa Barkosom

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...