Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Na pamtim da sam se nekad manje obradovao porazu komsija. Sad cu opet da se nerviram dok gledam mucenje da porodimo gol.

 

Da se bar Ristic, Grujic i Jovic ustale u prvih jedanest.

Зарадоваћеш се кад у среду одиграју нерешено.  :naughty:

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

To bi me dotuklo.

 

Sto bi nam vece sanse za titulu bile to bih se vise nervirao zbog onoga sto igramo.

Још после играју са најцрногоскијим клубом...

Збиља пар незгодних недеља за твоје здравље.

Link to comment

Vaske, ako na PPP kazes da se radujes/tugujes Zvezdinoj pobedi/porazu, onda nisi kul.  A tek ako kazes da se radujes/tugujes pobedi/porazu srpske reprezentacije, onda ne da nisi kul nego si i potencijalno fasista.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Na pamtim da sam se nekad manje obradovao porazu komsija. Sad cu opet da se nerviram dok gledam mucenje da porodimo gol.

 

Da se bar Ristic, Grujic i Jovic ustale u prvih jedanest.

OFK pa Vosa, bice razloga za bezrazlozno nerviranje, jer igramo dve na Vracaru protiv Rada

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment

Nama je svaka utakmica potencijalni kiks. Toliko sam izgubio poverenje da vise nisam ubedjen u pobedu ni kad igramo kuci protiv nekog iz donjeg dela tabele.

 

Mozda je prava godina da Vosa uzme titulu. S jedne strane mi se ne mili da je bilo kome prepustamo a sa druge definitivno je krajnje vreme da se razbije monotonija u nasem fudbalu. Nema od nas leba dok se sve svodi na Zvezdu i Partizan.

 

edit: titulu bih im jos i dao al kad bi ipak mi isli u kvalifikacije za LS

Edited by katamaran
Link to comment

Vaske, ako na PPP kazes da se radujes/tugujes Zvezdinoj pobedi/porazu, onda nisi kul.  A tek ako kazes da se radujes/tugujes pobedi/porazu srpske reprezentacije, onda ne da nisi kul nego si i potencijalno fasista.

Ја сам како ми је објашњено нацош. Тешко да од тог грђе има.

Мука провинцијалаца, Димитрије.  

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...