Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Nije pitanje ko je bio već da li ga je gurnuo rukom sa leđa i ako jeste, kojom silom tj da li je to guranje dovoljno da ga poremeti u šutu u  situaciji kada je u očigledno boljem položaju u odnosu na loptu nego odbrambeni i kada je u praktično 100% šansi.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

problem kod tog faula je što je sviran(tj. nije sviran) u jsl, u bilo kom euro takmičenju bi sudija samo odmahnuo rukom, naročito protiv respektabilnijeg protivnika. a na žalost to su sad za nas svi. i niko se ne bi bunio, ovde na forumu, preterano.

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

problem kod tog faula je što je sviran(tj. nije sviran) u jsl, u bilo kom euro takmičenju bi sudija samo odmahnuo rukom, naročito protiv respektabilnijeg protivnika. a na žalost to su sad za nas svi. i niko se ne bi bunio, ovde na forumu, preterano.

 

Da, setimo se faul koji je protiv Mančesteru sviran nedavno u najjačoj ligi na svetu. A koliko ih je samo svirano u korist velikih a oko kojih su se postavljala pitanja? 

 

Pitanje je samo da li ga je gurnuo sa leđa, ako jeste, to je penal kao suza, ako je ovaj pao reda radi, onda nije, vrlo jednostavno. 

Link to comment

ček, fkcz tj. kokeza je ladno izdao saopštenje na đurićevu izjavu u kojoj nijednom rečju nije spomenuta zvezda? čestitam na tituli.

 

ja se divim ljudima koji uopste mogu da citaju ta saopstenja a da im ne prokuva mozak nakon 3 recenice. sta vam to treba u zivotu?

Link to comment

ja se divim ljudima koji uopste mogu da citaju ta saopstenja a da im ne prokuva mozak nakon 3 recenice. sta vam to treba u zivotu?

 

šta znam,video sam danas đurićevu izjavu,koja je pomalo iznenađujuća imajući u vidu da se napadaju državni organi a da to baš nije slučaj ovih dana u Srbiji i onda vidim da su ovi izdali saopštenje na tu izjavu. morao sam da pročitam. ovo je malo više od onog klasičnog fkp-fkcz prepucavanja,prosto ne mogu da verujem da je moguće teoretski da jedan klub izda saopštenje na izjavu predsednika drugog kluba u kojoj on ne spominje ni direktno ni indirektno taj drugi klub. to ni kod nas još uvek nije bilo. 

 

možda bolje i o tome da se piše nego jeste ili nije bio penal :D

Edited by theanswer
Link to comment

stalno im se to desava, zato su im i zabranili da imaju po vise funkcija. al jbg, kokeza je mangup u njihovim redovima, pa se oglusio o naredjenja s vrha pitamide.

Link to comment

Šta Kokeza pisao saopštenje sns sa Zvezdinim memorandumom? Pogreši čovek jebiga

:lol:

 

Nego, Lalatovic prilicno ostro po igracima. Meni on djeluje kao da ne zna da se kontrolise bas najbolje.

Link to comment

Na pamtim da sam se nekad manje obradovao porazu komsija. Sad cu opet da se nerviram dok gledam mucenje da porodimo gol.

 

Da se bar Ristic, Grujic i Jovic ustale u prvih jedanest.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...