Jump to content

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Zvezda je juče odigrala isto kao i Napredak u KŠ prošle sezone, samo što je tada taktika uspela. U situaciji u kojoj ima -4 boda u ranoj fazi sezone meni je logično da proba da ide na pobedu, pogotovo jer se znalo da će Partizan postaviti nešto defanzivniju taktiku.

 

Opet, i Nikolić je bio isti takav trener, danas je već drugačije.

 

EDIT

 

Pogledaj utakmicu, ima šta da se vidi.

Edited by Dr Arslanagić
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Ja se ne bih slozio.  Da je hteo da postavi defanzivnu taktiku, Lalatovic ne bi poceo utakmicu sa Risticem, vec sa Gogicem.  Stavise, sve tri izmene (Rakic, Katai i Avramovski) su bili ofanzivni igraci.  Da je hteo da cuva 0-0 kada je Zvezda pocela da posustaje, Lalatovic bi uveo Gogica i Planica a ne Kataia i Avramovskog.  Mislim da je isao na pobedu i kada je bilo ocito da je bod najvise sto moze da dobije.  Moja zamerka je sto nije zatvorio igru kada je Partizan preuzeo inicijativu u 2. poluvremenu buduci da mu zamene nisu bili igraci dovoljno spremni za utakmicu.

Link to comment

Istina, moj je utisak uglavnom iz prvog poluvremena. Verovatno je na poluvremenu shvatio da može i više od jednog boda ali je i Nikolić shvatio gde su problemi u igri Partizana.

 

Bilo kako bilo, ovo je sezona u kojoj možete da prelomite i da umesto bande isluženih mediokriteta formirate zaista perspektivan tim.

Link to comment

Znaci Zvezda je odigrala defanzivno i imala 2-3 odlicne sanse plus nekoliko vrlo opasnih kontri, a Partizan nije dosao do gola.

 

Odlican zakljucak Doktore! :lolol:

Edited by Milosh76
Link to comment

Istina, moj je utisak uglavnom iz prvog poluvremena. Verovatno je na poluvremenu shvatio da može i više od jednog boda ali je i Nikolić shvatio gde su problemi u igri Partizana.

 

Bilo kako bilo, ovo je sezona u kojoj možete da prelomite i da umesto bande isluženih mediokriteta formirate zaista perspektivan tim.

Slazemo se.

Link to comment

Istina, moj je utisak uglavnom iz prvog poluvremena. Verovatno je na poluvremenu shvatio da može i više od jednog boda ali je i Nikolić shvatio gde su problemi u igri Partizana.

 

Bilo kako bilo, ovo je sezona u kojoj možete da prelomite i da umesto bande isluženih mediokriteta formirate zaista perspektivan tim.

Што уопште не би било лоше. Једини губитак би био што бих ја престао да отварам теме на овом светом месту, али преживећемо. Још кад Ацо и Мило Ђукановић купе клуб...понављамо Бари.

Link to comment

Znaci Zvezda je odigrala defanzivno i imala 2-3 odlicne sanse plus nekoliko vrlo opasnih kontri, a Partizan nije dosao do gola.

 

Odlican zakljucak Doktore! :lolol:

 

Imala je Zvezda dve dobre kontre koje je pretvorila u dve odlične šanse ali su one bile posledica toga što Ilić npr. nije mogao ni potrči nazad pa je Volkov morao da sam drži i Lazovića i Pečnika. O defanzivnoj postavci Crvene zvezde rasuđujem prema Bosančićevoj poziciji na igralištu, koji je inače bio vaš najbolji igrač u prvom poluvremenu. Uvek je loptu primao ili na svojoj polovini ili na samom centru. Da je on bio bliže golu, bolje biste prošli. 

Link to comment

Što se C. zvezde tiče, pretpostavljam da će to biti bolje kada se Bosančić i Katai dovedu u red. 

 

Već pet godina razni pokušavaju da Kataija dovedu u red.

Link to comment

Već neko vreme razmišljam o scenariju da se Katai i Ninković pridruže Baboviću na pozajmici u Voždovcu. Platio bih ozbiljne pare za sezonsku.

Link to comment

Terzic za BLIC, parafraziram, nismo platili nista sa igracen, a ako ne platimo do 31.12. mogu da se vrate ili ce klub dobiti 50% buduceg transfera. O tome ce odluciti Lalatovic

Znaci Planic, Avramovski, Gavric, Djordjevici... i drugi za koje smo "obecali" obestecenje mogu da idu u januaru, ako Lalatovic tako "odluci"

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...