Jump to content

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Ne verujes da ce stvarno izvesti ovaj sastav, ili ne verujes u kvalitete istog? Ja bih jedino stavio Kataija umesto Gavrica, ali to nam je sto nam je. Partizan je uigraniji i kvalitetniji gotovo na svakoj poziciji, ali videcemo... 

Katai nema snage za pola sata, tako da mozda udje pred kraj. Ovo sa klincima je jedini moguci scenario, osim malja u glavu u vidu Gogica umesto Ristica i Despotovica umesto Jovica.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Ne verujes da ce stvarno izvesti ovaj sastav, ili ne verujes u kvalitete istog? Ja bih jedino stavio Kataija umesto Gavrica, ali to nam je sto nam je. Partizan je uigraniji i kvalitetniji gotovo na svakoj poziciji, ali videcemo... 

 

Nisam siguran da će on sa tri klinca da izađe na derbi. Biće Gogić umesto Ristića i Despotović umesto Jovića.

Link to comment

Može svako da proziva na svom, a onda onaj drugi kvotuje na svom pa odgovara, ko Shaq što je patentirao. Štede se dnevnice i troškovi transporta na ovu krizu.

 

+1

Edited by Bright Billy
Link to comment

Zvezda ce biti srecna ako izvuce neresen rezultat, a Lalatovicev komentar da nereseno nije lose ide tom u prilog.  Gogic bi bio startna opcija ako Zvezda odluci da igra na nulu (vec je igrao u ranijim derbijima i to prilicno dobro), mada bih ja radije gledao Ristica.  Sto se tice Jovica, momak je totalno van forme i ne bi trebalo da igra.  Toliko se prasine diglo posle njegovog debitantskog gola (prosle sezone protiv Vojvodine), da su ga vec preporucivali Advokatu.  Mozda bi za njega i za Zvezdu bilo bolje da ga vrate u juniorski tim, da se tamo otrezni od nicim zasluzene slave i medijskog pritiska i pocne da igra kao sto je to cinio ranije.  S druge strane, Despotovic ne pokazuje nista sto bi opravdavalo njegovo prisustvo u prvom timu.  Najbolje bi bilo ako Rakic moze da stisne zube i da odigra bar poluvreme.  Kada se podvuce strikla, saldo je: 'Bice gusto'.   

Link to comment

Dobijamo 1:0. Ovoga puta Mazic sudi 4 penala za nas, od kojih 1 koristimo, i to tek nakon ponavljanja zbog preranog ulaska pojedinih igraca u kazneni prostor. 

Link to comment

 

Nikola Janković
@nixonbelgrade
#ZVEZDA za #derbi: Rajković - Mijailović, Lazić, Pavićević, Pečnik - Kovačević, Ristić - Gavrić, Bosančić, Lazović - Jović. #fkcz

 

 

Veliki respekt Lalatoviću zbog Ristića i Jovića. Nadam se da je ovaj sastav produkt njegovog trenerskog instinkta, a ne prioriteta za prodaju.

Link to comment

Mislim da cemo derbi odigrati dosta bolje nego ostale meceve ove sezone. Lalatovic ce konacno moci da odigra ono sto voli a to je da pusti partizan da napada a onda brzim kontrama resi mec. Nece imati autobus ispred sebe pa ce moci malo i da se igra.

 

Ovaj sastav je najbolje sro imamo bez obzira na povrede (izuzev petkovica), a klinci mogu da budu otkrovenje u ovakvoj utakmici. Narocito jovic jer ce imati vise prostora nego kad protivnik parkira autobus. Bojazan je da lalat nece imati hrabrosti da izvede ovakav tim...

 

Jovic nikako nije za juniore. Treba mu davati cesce sansu da igra od poceetka. Kad da prvi posle ce i sam da se opusti. On je talenat kakv odavno nismo imali. Mora da se iskoristi na pravi nacin.

 

Komsije su favoriti, ali imamo i mi nase adute. Bive intresantna utakmica...

Link to comment

a trener pfc-a je drugačiji :lol: 

- neće ovde biti ništa od otvorene igre, sve dok ne padne gol ili do pred kraj kada će vaš trener valjda krenuti na pobedu od 70 min

Link to comment

Evropa dokazuje da su pritisak i brza igra najbolji način da razmontiraš Partizan u roku od 5 do 10 minuta.....tu se brzo gube konci igre, ulazi voda u uši, počinje panika i bunarenje i onda je samo pitanje trenutka....drugo je pitanje dal ovaj tim Zvezde ima fizičke snage i kavliteta da ovo odigra....u principu nama bi najviše odgovaralo povlačenje Zvezde i to čekanje kontri....a bojim se da će i jedni i drugi da nešto čekaju i da bi cela utakmica mogla u tome da prođe, odnosno ni u čemu. što ne znači da će biti nerešeno, jer ne treba se kladiti da odbrane neće briljantno matirati sopstvene golmane ili uposliti protivničke napadače

 

ili da Mažić neće da dune tri, četri penaltika za vas  :P

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...