Jump to content

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Bajković pred derbi: Ubeđen sam da je Lazović sposoban da ih iskida

 

 

Baš sam pre neko veče pričao sa Darkom. Doslovce sam mu rekao: „Lazo, brate, idi tamo u Humsku i reši tu utakmicu“ - priča nekadašnji golman Crvene zvezde

 

sp-bajkovic_620x0.jpg

 

 

:Hail:

 

 

Edit:
 

http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:515067-Bajkovic-pred-derbi-Ubedjen-sam-da-je-Lazovic-sposoban-da-ih-iskida

 

 

Sjajan je cijeli intervju!

Edited by MiddleClass
Link to comment

Dobija Zvezda! Mnogo je da se Vokri i Jusufi raduju dva puta u 4 dana.

Jusufi je nas, Shkija, Goranac; rodjen u selu Zli Potok odakle dolaze i cuven beogradski poslasticari Pelivani.  On se definitivno nije radovao pre par dana, a nadamo se da nece ni u Subotu.

Link to comment
Nikola Janković

@nixonbelgrade

#ZVEZDA za #derbi: Rajković - Mijailović, Lazić, Pavićević, Pečnik - Kovačević, Ristić - Gavrić, Bosančić, Lazović - Jović. #fkcz

Edited by FPLS
Link to comment

ne treba nam poseban topic. mozemo da se pljujemo na vasem ili na nasem. evo, ti biraj.

 

Može svako da proziva na svom, a onda onaj drugi kvotuje na svom pa odgovara, ko Shaq što je patentirao. Štede se dnevnice i troškovi transporta na ovu krizu.

Link to comment
#ZVEZDA za #derbi: Rajković - Mijailović, Lazić, Pavićević, Pečnik - Kovačević, Ristić - Gavrić, Bosančić, Lazović - Jović. #fkcz

 

Petković zaglavio do kraja sezone, Rakić povređen, Katai nije spreman, Despotović beskoristan. Biće zanimljivo, mada ne verujem u ovaj sastav.

Link to comment

U ovom sastavu je samo Jovic "iznenadjenje" sve ostalo je ocekivani Eventualno Grujic umesto Ristica, ali to je to
Despot veze nema, Rakic povredjen, ostaje Jovic...

Edited by Milosh76
Link to comment

Ne verujes da ce stvarno izvesti ovaj sastav, ili ne verujes u kvalitete istog? Ja bih jedino stavio Kataija umesto Gavrica, ali to nam je sto nam je. Partizan je uigraniji i kvalitetniji gotovo na svakoj poziciji, ali videcemo... 

Link to comment

Ja sam zadovoljan izborom igraca ali na terenu to ni na sta ne lici. Jedino bi mi pobeda u derbiju vratila neki entuzijazam da gledam Lalatovicevu Zvezdu.

 

edit: sutra je svetkovina. Sasvim sam siguran da u zivotu neki nisam docekao nezainteresovaniji.

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...