Jump to content

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

kakvo do jaja saopstenje.

 

ovaj deo bi izdvojio:

 

 

Posebno je neprimereno i degutаntno pominjаnje premijerа Aleksаndrа Vučićа u bilo kom kontekstu od strаne Tomislаvа Kаrаdžićа. Nije ovo prvi put dа Kаrаdžić zloupotrebljаvа premijerovo ime!!!

 

tri uzvicnika, treca premejerova zapovest, ne uzimaj uzalud ime premijera svoga!!!

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

kakvo do jaja saopstenje.

 

ovaj deo bi izdvojio:

 

 

tri uzvicnika, treca premejerova zapovest, ne uzimaj uzalud ime premijera svoga!!!

 

Ne, ipak je najbolji onaj deo sa cetiri titule vise da nije bilo Toleta. Da jedan klub zvanicnim saopstenjem ovako pokusa da negira rezultate konkurentima se ne vidja bas svaki dan. Stoka primitivna.

Link to comment

Ipak imamo pobednika i podguznu muvu godine

 

"Ne znam šta je značila izjava gospodina Karadžića, mi u Crvenoj zvezdi najbolje znamo koliko nam je premijer Vučić pomogao. Trudimo se da mu na terenu uzvratimo na poverenju. Ponavljam, samo mi u Zvezdi znamo koliko nam je on pomogao", rekao je Tončev za Naše novine.

Link to comment

Kako to da Terzic moze da vodi pregovore oko transfera igraca ako je pod 6-mesecnom suspenzijom FSS ("zabrane svih fudbalksih aktivnosti")?

Edited by Dimitrije
Link to comment

hm, kako terza moskri koji je bio u bekstvu dve godine i bio u pritvoru u cz-u, a zavrsio kao vodeci lik kluba koji je pod patronatom vladajuce stranke, prakticno ne psotuje odluke fss-a?!

Link to comment

hm, kako terza moskri koji je bio u bekstvu dve godine i bio u pritvoru u cz-u, a zavrsio kao vodeci lik kluba koji je pod patronatom vladajuce stranke, prakticno ne psotuje odluke fss-a?!

Radi se o jednom od retkih obrazovanih i sposobnih fudbalskih radnika...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

Eh da nam je više Terzića!

Pa šta radite vi u Crnu Goru, što ne proizvodite više ovakvijeh menadžera i fudbalskih radnika? Zar ne vidite da mi ne umemo?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

Na RTRS prenos prijateljske iz BL. Ovih par minuta sto gledam dinamicnije i zanimljivije od TSL.

 

Vodimo 1:0 pred kraj poluvremena. Strelac Ristic.

 

edit: 2:0

 

Despotovic glavom na Lazovicev centarsut.

 

Stadion prilicno prazan.

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...