Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Strašno je koliko naš kapiten nema pojma a šlepa se na zvezdašku ljubav....

 

Najbolju bi šok terapiju donio Ćiro Blažević, bez zajebancije :D

Link to comment

Sto sad trener? Lalatovic nije sastavio ni 10 takmicarskih utakmica u Zvezdi, a vec mu se pokazuje prstom prema vratima.  Dajte mu bar 1 sezonu pre nego pocnete da trazite novog.

Link to comment

Čudno je bilo danas sa izmenama. Čekao je do 75 minuta za prvu. A u zaustavnom vremenu pravi treću.

 

Послато са GT-P6200 користећи Тапаток 2

Link to comment

Kad pogledam prve tri utakmice ove sezone i ovo sto igramo nakon toga, kao da nema istih igraca u ovom timu. Odlazak Milijasa je potpuno sjebao igur naseg tima. I to ne samo zbog Milijasa, vec zbog nekoliko stvari koje je Lalatovic uspesno zeznuo odlaskom Mikija...

 

Kao prvo, dok je Milijas bio tu, znalo se ko kosi a ko vodu nosi. Ma koliko ga pojedinci odavde omalovazavali i umanjivali njegov ucinak, mi smo sa njim u ekipi stvarali sanse i bili dosta dominantniji u odnosu na protivnika. 

 

Druga stvar je Pecnik. Odlaskom Mikija, Lalatovic ga je prebacio u sredinu i potpuno smo izgubili sve ono sto je Nejc donosio. On je sve ono sto sam pisao da Gavric ne zna - dribler, covek koji ce na strani da narpavi dar mar i da urnise protivnike prodorima po strani. Da mi igramo neku jaku ligu, pa da protivnici ne igraju bunker, mozda bi i imalo smisla da Gavric igra sa strane a da se Nejcom proba u sredini. Ali ovde ce 90% ekipa da igra tezak bunker pa igraci po krilu moraju opred brzine da znaju i da driblaju i da u igri 1 na 1 prave prednost. Ovo se da popraviti - vracaj Nejca na krilo. 

 

Treca stvar su registrovani igraci/klinci. U prvih par kola Ristic i Jovic pre svih su delovali dosta dobro i znacajno uticali na nasu igru. Prvi sad tu i tamo dobije koji minut tamo gde zafali i to u nekom garbidz tajmu, a Jovica je Lalat ocito zaboravio negde. Kooliko god da se Jovic nije nesto posebno pokazao u odnosu na ocekivanja stvarno je tuzno gledati da je mali treci spic iza Rakica i Despotovica, koji realno da su iole normalniji uslovi ovde ne bi ni igrali. Koliko losih odluka i poteza je danas imao Despotovic stvarno je bilo zalosno...

 

Boske takodje za sada vise smeta nego sto nesto donosi, al ajde, njega valjda treba istrpeti jer se vidi da mu fali utakmica, a da nesto ipak zna... 

 

Lalatovic je ako poredimo sa Slavetom povecao agresivnost na loptu i uveo presing dosta visoko na odbranu. Ali je uspeo da izgubi prekid kao jako oruzje, a postavljeni napad je nesto sto ni ranije a ni sada nije ferceralo... Nije ovo dobro, iako treba jos sacekati, ali nema naznaka ideje u igri, niti mi se cini da Lalat zna sta bi trebalo da radi.Luta. Uz to, nervoznijeg trenera skoro nismo imali...

Link to comment

Treca stvar su registrovani igraci/klinci. U prvih par kola Ristic i Jovic pre svih su delovali dosta dobro i znacajno uticali na nasu igru. Prvi sad tu i tamo dobije koji minut tamo gde zafali i to u nekom garbidz tajmu, a Jovica je Lalat ocito zaboravio negde. Kooliko god da se Jovic nije nesto posebno pokazao u odnosu na ocekivanja stvarno je tuzno gledati da je mali treci spic iza Rakica i Despotovica, koji realno da su iole normalniji uslovi ovde ne bi ni igrali. Koliko losih odluka i poteza je danas imao Despotovic stvarno je bilo zalosno...

 

 

Nije ovo ni treca, ni druga, ni prva vec je jedina stvar koja se moze reci o Lalatovicu i zavrsiti prica o njemu kao treneru. Dosao je posle osvojene titule, taj pritisak mu je muceni Slavisa skinuo, ima gomilu klinaca koji su pokazali da imaju ozbiljan talenat a on ih, cim su pokazali taj talenat sticajem okolnosti da smo bili kaznjeni a ne usled politike kluba, brze-bolje vadi iz tima i gura u senku kako niko ne bi pitao sta smo mi kupovali i za sta smo dali nekakve pare. Ekipa igra sve gore kako vreme odmice, igraci su nervozni i nedisciplinovani, nema nikakve hijerarhije ni logike u izboru igraca koji ce biti starteri, jedno totalno mucenje i sebe i lopte jos od prve utakmice protiv Radnickog.

 

O ovom klubu se ne mora nista vise reci od toga da je svojom voljom i bez pretnje sankcijama, bombardovanjem ili nekom drugom katastrofalnom nesrecom izabrao Nikolu Mijailovica za kapitena. Kraj price.

Link to comment

Izvesno je da mora da igra Ristić.

Izvesno je da Gavrić nije fudbaler.

Izvesno je da me Kovačević nervira, više od bilo kog na terenu.

Veoma je glupo gledati Zvezdu.

Link to comment

Kolko vidim komsije jedva do 3 boda u Lucanima al ih uzese. Da smo mi juce opeglali Vozdovac ubedjen sam da bi im napravili dodatni pritisak i da ne bi dobili danas. Ovako kad su videli na sta licimo skroz rastereceno dobise.

 

Ako izgubimo derbi verovatno cu prvi put u zivotu dici ruke od pracenja pre kraja sezone a to bi mozda bio i blagoslov jer je Lalatoviceva Zvezda prilicno mucna za gledanje.

 

I dalje sam ubedjen da imamo bolje igrace od Partizana al ovo sto mi igramo  :cry:

 

U prvih 8 kola Rad je postigao vise golova od Zvezde  :frust:

 

Vojvodina 50% vise 

 

Partizan skoro duplo.

Edited by katamaran
Link to comment

Nemamo gol igraca, pola tima igra na pogresnom mestu, kondicija je katastrofa, trener nema osecaj za igru,izmene ... to su samo neki od problema, na srecu svi se mogu popraviti da ekipa igra mnogo bolje i efikasnije

 

U Derbiju cemo igrati jos defanzivnije i mozda izvucemo bod.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...