Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

E moj Falcao ovo se koristi ako imas imalo napadackog instikta. No dobro, nije na njemu da resava utakmice ima tu mnogo odgovornijih igraca koji su podbacili, poklon grobosima za rodjendan.

Link to comment

Zeznuo ih Tole.  Da im nije dozvolio da registruju Kataija, Gavrica, Bosancica, Despotovica, itd., danas bi u startnoj postavi igrali Ristic, Grujic, Jovic

Edited by Dimitrije
Link to comment

Kenjao je i Mijailovic dva puta ove sezone sa tim grcevima. Al odavno me neko nije toliko iznervirao kolko Kitanovski.

 

Svaki aut je izvodio duze od minuta. Posle nekog smesnog duela dva sata mu ukazuju pomoc. I na kraju ga uhvate i grcevi u 88. minutu  :yucky:

 

Ovde nikako nismo smeli da prospemo bodove. Lalatovic nije trener za Zvezdu.

Edited by katamaran
Link to comment

Kenjao je i Mijailovic dva puta ove sezone sa tim grcevima. Al odavno me neko nije toliko iznervirao kolko Kitanovski.

 

Svaki aut je izvodio duze od minuta. Posle nekog smesnog duela dva sata mu ukazuju pomoc. I na kraju ga uhvate i grcevi u 88. minutu  :yucky:

 

Ovde nikako nismo smeli da prospemo bodove. Lalatovic nije trener za Zvezdu.

 

Samo kazem da nam se vratilo za besomucno izmotavanje, izlezavanje i simuliranje koje smo demonstrirali iz kola u kolo a u cemu je prednjacio vajni kapiten. Od prvog kola kukam kako ce nas retardovo izmotavanje i zajebavanje na terenu pre ili kasnije kostati bodova i evo mu je konacno uspelo da nas zajebe.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...