Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Ja nisam odgledao Zvezdinu utakmicu od kada je Robi otisao (doduse revans u Bordo-u sam odgledao) i posle toga sebi rekao, dizem ruke od FK.a dok ne dodju bolja vremena. Danas sam ranije zavrsio sa poslom, dosadno, vidim strim, pa reko ajd da vidim gde stojimo...

 

Udje mi supruga "Gledas Zvezdu?" - "Aha..."  opet supruga"Zar nisi rekao nikad vise?" - "Jesam, hocu da vidim jel su bolja vremena na vidiku,,,"  

 

Supruga sedne pored mene, i posle 10 min:

 

"Boze sto je ovo lose, nasta lici ovo... Sreca za Zvezdu da ovi u sivom nemaju pojma" :lolol:

 

Ja lepo uzmem i ugasim strim "U pravu si maco, sledeci cek za jedno dve godine..." :wacko:

 

A svima vama naglon do poda da ovo jos pratite i nazivate fudbalom i Zvezdom :ziga:

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Ja nisam odgledao Zvezdinu utakmicu od kada je Robi otisao (doduse revans u Bordo-u sam odgledao) i posle toga sebi rekao, dizem ruke od FK.a dok ne dodju bolja vremena. Danas sam ranije zavrsio sa poslom, dosadno, vidim strim, pa reko ajd da vidim gde stojimo...

 

Udje mi supruga "Gledas Zvezdu?" - "Aha..."  opet supruga"Zar nisi rekao nikad vise?" - "Jesam, hocu da vidim jel su bolja vremena na vidiku,,,"  

 

Supruga sedne pored mene, i posle 10 min:

 

"Boze sto je ovo lose, nasta lici ovo... Sreca za Zvezdu da ovi u sivom nemaju pojma" :lolol:

 

Ja lepo uzmem i ugasim strim "U pravu si maco, sledeci cek za jedno dve godine..." :wacko:

 

A svima vama naglon do poda da ovo jos pratite i nazivate fudbalom i Zvezdom :ziga:

 

:lolol:

Link to comment

Ja ipak mislim da smo danas bolje odigrali nego u par prethodnih utakmica. Lazovic se malo vratio i nadam se da nije teze povredjen, pecniku nikako ne ide a bosancic je postao koristan al (za sada) samo udefanzivi.

Link to comment

Ja ipak mislim da smo danas bolje odigrali nego u par prethodnih utakmica.

 

To je definitivno tačno ali meni je neverovatno koliko oni izgledaju neuigrano i rastrzano. Sem njegovog veličanstva, pomenutog visokog presinga, ovde se ne vidi ama baš nikakva koncepcija ni strategija. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...