Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

utakmica je bila tragična. i zvezda i pazarci.

ne znam odakle bi gusle imale veze sa derbijem. sa derbijem imaju veze jedino zvezda i partizan.

 

kako ste izvukli paralelu sa guslama i derbijem?

Link to comment

"Tvrdimo pazar"

Ne znam, meni se cini da smo opali u formi u poslednje dve utakmice. Fali Milijas na sredini, u dobroj formi u kojoj je zapoceo sezonu i zavrsio prethodnu, ali je sasvim moguce i da fali Ristic kao njegova zamena, s obzirom da su on i Kovacevic drzali sredinu protiv Spartaka, a to je utakmica u kojoj smo napravili barem duplo vise sansi nego u poslednje dve zajedno. Bosancic je daleko od fizicki spremnog, samim tim i od dobre forme, a Savicevic  ne uspeva da se snadje i mislim da bi trebalo da se preseli na klupu. Lazovic je takodje dosta los, barem u odnosu na ono sto znamo da moze da pruzi. Odbrana deluje dobro, sem Mijailovica koji je uvek na granici sa zutim kartonom i kiksem, garantovano ce se desiti na svakoj utakmici ili jedno od ta dva ili oba.

 

U svakom slucaju, mislim da ova ekipa moze samo bolje od ovoga, treba imati u vidu da pripreme nisu prosli u ovom sastavu, Lalatovicu je ovo prvi posao u timu kojem je pobeda imperativ, a ipak imamo jedan od boljih startova u blizoj istoriji, kako rezultatski tako i igracki. Uigravanje, fizicka sprema, iskustvo mladjih igraca su ono sto je ocekivano da se krece uzlaznom linijom. Jebiga, silazne linije su uvek iza coska i boga pitaj koja plata nece biti isplacena i slicno...

Link to comment

utakmica je bila tragična. i zvezda i pazarci.

ne znam odakle bi gusle imale veze sa derbijem. sa derbijem imaju veze jedino zvezda i partizan.

 

kako ste izvukli paralelu sa guslama i derbijem?

Pa vi napisatse "tragicno", "gusle" i da cete da pobedite u derbiju.  Malo mi je tesko da povezem.  Da li je tragicno to sto je neko doneo gusle na stadion.  Ili zato sto je N. Pazar izgubio (najaviste prethodno da cete navijati za Pazar), pa se tesite time da ako vec nije Pazar pobedio onda ce to Partizan u Derbiju. 

Link to comment

"Tvrdimo pazar"

 

Ne znam, meni se cini da smo opali u formi u poslednje dve utakmice. Fali Milijas na sredini, u dobroj formi u kojoj je zapoceo sezonu i zavrsio prethodnu, ali je sasvim moguce i da fali Ristic kao njegova zamena, s obzirom da su on i Kovacevic drzali sredinu protiv Spartaka, a to je utakmica u kojoj smo napravili barem duplo vise sansi nego u poslednje dve zajedno. Bosancic je daleko od fizicki spremnog, samim tim i od dobre forme, a Savicevic  ne uspeva da se snadje i mislim da bi trebalo da se preseli na klupu. Lazovic je takodje dosta los, barem u odnosu na ono sto znamo da moze da pruzi. Odbrana deluje dobro, sem Mijailovica koji je uvek na granici sa zutim kartonom i kiksem, garantovano ce se desiti na svakoj utakmici ili jedno od ta dva ili oba.

 

U svakom slucaju, mislim da ova ekipa moze samo bolje od ovoga, treba imati u vidu da pripreme nisu prosli u ovom sastavu, Lalatovicu je ovo prvi posao u timu kojem je pobeda imperativ, a ipak imamo jedan od boljih startova u blizoj istoriji, kako rezultatski tako i igracki. Uigravanje, fizicka sprema, iskustvo mladjih igraca su ono sto je ocekivano da se krece uzlaznom linijom. Jebiga, silazne linije su uvek iza coska i boga pitaj koja plata nece biti isplacena i slicno...

Milijas puno fali jer, kako je vec to Adasevic lepo objasnio, sa njim se znalo ko otpocinje i kako organizuje napad.  Plus to sto je Milijas ne samo asistirao vec i davao golove.  Drugo, Zvezdin napad nikako da proradi.  Lalatovic to izgleda jos nije postavio kako treba (cf. Adasevic).  Po meni, tu jedino Rakic za sada pravi nekog smisla, mada je on tipican napadac koji igra ledjima okrenutim prema protivnickom golu.  On to igra solidno, skuplja lopte navlaci na sebe protivnicku odbranu ali prostor koji on otvara drugi slabo koriste.  Mozda bi da igraju sa dvojcom napadaca, Zvezdin napad bio ubojitiji, ali nisam siguran da to Lalatovic hoce i da bi ovaj visok presing koji Lalatovic forsira u tom slucaju bio moguc.

Link to comment

utakmica je bila tragična, tragično loša. da je zveda nešto valjano odigrala ne bi se možda to primetilo ovako, su oba aktera zaslužna za to.

niti jedna valjana prilika stvorena iz nečeg što bi se moglo nazvati unapred smišljeno, niti jedan dobar dribling, dupli pas. par igrača koje prepoznajem, rakić i bosančić su downgrade za mrđu i milijaša, koji su bili okosnice šampionskog tima, pečnik nevidljiv. katai mi je bio zanimljiv, jer gledajući slike sa potpisivanja ugovora nije izgledao kao profesionalni fudbaler, a nije me nešto ubedio u suprotno onih 30ak min koliko je igrao. rajković koga su ovde nahvalili nije imao prilike da se pokaže, to je ono što sam video. i kao navijač partizana ja sam veoma zadovoljan.

 

partizan je trenutno u znatno boljoj formi u odnosu na zvezdu, a kako je derbi za mesec dana ne verujem da lalatović to može mnogo da popravi.

 

kada gledam bilo koju utakmicu na kojoj ne igra partizan, uvek "navijam" za slabiji tim. ovoga puta je to bio pazar, sledeći put će to biti voždovac... nikada pobede zvezde ne doživljavam tragično, sem kada nisu protiv partizana, a i to sve redje kako sam stariji. 

 

i da, dobro ste povezali, tragično je što je neko guslao na fudbalskoj utakmici

Link to comment

"Tvrdimo pazar"

 

Ne znam, meni se cini da smo opali u formi u poslednje dve utakmice. Fali Milijas na sredini, u dobroj formi u kojoj je zapoceo sezonu i zavrsio prethodnu, ali je sasvim moguce i da fali Ristic kao njegova zamena, s obzirom da su on i Kovacevic drzali sredinu protiv Spartaka, a to je utakmica u kojoj smo napravili barem duplo vise sansi nego u poslednje dve zajedno. Bosancic je daleko od fizicki spremnog, samim tim i od dobre forme, a Savicevic  ne uspeva da se snadje i mislim da bi trebalo da se preseli na klupu. Lazovic je takodje dosta los, barem u odnosu na ono sto znamo da moze da pruzi. Odbrana deluje dobro, sem Mijailovica koji je uvek na granici sa zutim kartonom i kiksem, garantovano ce se desiti na svakoj utakmici ili jedno od ta dva ili oba.

 

U svakom slucaju, mislim da ova ekipa moze samo bolje od ovoga, treba imati u vidu da pripreme nisu prosli u ovom sastavu, Lalatovicu je ovo prvi posao u timu kojem je pobeda imperativ, a ipak imamo jedan od boljih startova u blizoj istoriji, kako rezultatski tako i igracki. Uigravanje, fizicka sprema, iskustvo mladjih igraca su ono sto je ocekivano da se krece uzlaznom linijom. Jebiga, silazne linije su uvek iza coska i boga pitaj koja plata nece biti isplacena i slicno...

 

Ne fali nama Milijas uopste, fale nam Ninkovic, Mrdja i Dauda. S tim sto za razliku od prosle godine na golu sada imamo golmana a ne klovna pa manjak produkcije napada nekako peglamo time sto ne primamo golove. Sreca je sto ne igramo u Evropi jer bi nas neka jaca ekipa odvalila, za ove vozdovce, radove, partizane, cukaricke, radnicke i ostalu domacu boraniju dobri smo i ovako jadni.

Link to comment

čekaj bre, ti i išao da gledaš utakmicu? nisi tamo radio nego ono, platio kartu, seo i gledao?

 

ne, nisam platio, al kako je jedan tim bio prilično invalidnog kvaliteta ispalo je da sam više gledao
Link to comment

Znači opstanak - ćao.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ali Slaviša je stvarno heroj. :) Ako jednog dana ne snime film o njemu biće to tragedija. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...