Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Fenomenalno fudbalsko veče! Poseta izvanredna! Ambijent fudbalski. Presing visok. Dodavanja precizna, Šansi pregršat. Sudija odličan. Delije gromoglasne. Atmosfera predivna. 

Link to comment

Navijali su uz gusle. Dalje ne znam. NIsam video odande gde sam sedeo.

 

Sve u svemu. Dobro je da sam uzeo propusnicu od druga. Gorke bih suze lio da sam ono platio. 

Edited by McCabe
Link to comment

Ja uopste nisam zadovoljan, oprace nas groblje u derbiju lagano.Iskreno se nadam da je to to sto se tice Vukana u prvoj postavi.Mali Rajkovic me odusevljava, poprilicno siguran, samo neka nastavi.

Link to comment

Horor meč na Marakani. Niti je bilo dobrog niti zanimljivog fudbala. Rajković, Petković i Kovačević su odigrali dobro, ostali...

 

Ne gotivim Rakića kao što nisam gotivio Mrđu, ali Mrđa je daleko kvalitetniji igrač od njega. Imam osećaj da Rakić u svemu kasni po 2 sekunde i opet je postigao dva gola. Drugi gol je iz malog ofsajda, čini mi se. Najbolja reakcija je bila negde oko 15 minuta pred kraj, kada Lazović napada sa loptom u nogama po desnoj strani (pet metara od aut linije), a Rakić ukrsti sa njime u desno i nabije se liniju očekujući nešto.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

tragično. oba gola postignuta uz dozu sreće. pečnik potpuno aut, katai vrlo sumnjiv, bosančić takodje. mrdja je za rakića radamel falkao. gusle. 

pobeda

:(

 

edit

dobijamo vas u derbiju

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...