Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Šta se na kraju desilo sa optužnicom protiv Terzića? Znam da je jedno vreme bio begunac od pravde, krio se u Crnoj Gori i onda je odjednom ponovo u sedlu. Da li mu je suđeno, šta se dešava?

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Šta se na kraju desilo sa optužnicom protiv Terzića? Znam da je jedno vreme bio begunac od pravde, krio se u Crnoj Gori i onda je odjednom ponovo u sedlu. Da li mu je suđeno, šta se dešava?

Platio kauciju da se brani da slobode ,pa se vratio sa skolovanja ™... Jbg. zajebao se ,da je znao da ce ovi doci na vlast, mogao je mnogo jeftinije proci...
Link to comment

Saopštenje FSS prenosimo u celosti.

 

"Na sednici Sudijske komisije FSS, potkomisije za analizu suđenja, održanoj 16.09.2014. u Beogradu, donete su sledeće odluke:

 

- Sudija utakmice Napredak - Crvena zvezda odigrane 13.09.2014,u okviru petog kola Super lige, Dejan Santrač ocenjen je negativnom ocenom zbog propusta tokom utakmice. Potkomisija je konstatovala da je sudija Santrač pogrešio u 90+4 minutu kada nije dosudio kazneni udarac za ekipu Crvene zvezde, nakon očiglednog prekršaja u kaznenom prostoru domaće ekipe. Potkomisija je konstatovala da je sudija imao propuste u primeni disciplinskih mera ( posebno prilikom protesta igrača), i da je imao lošu kontrolu tokom utakmice.

 

Prvi dodatni sudija na ovoj utakmici, Novica Anđelovski, ocenjen je, takođe, negativnom ocenom zbog propusta u navedenoj situaciju u 90+4 minutu, koja se odigrala u njegovoj zoni odgovornosti.

- Na osnovu pregledanog snimka utakmice, Potkomisija za analizu konstatovala je da je posmatrač suđenja na utakmici Napredak-Crvena zvezda, Zoran Đurović propustio da evidentira pomenute sudijske greške. Imajući u vidu sve napred izrečeno, Potkomisija za analizu donela je odluku da sudije Dejan Santrač i Novica Anđelovski, kao i posmatrač suđenja Zoran Đurović neće biti angažovani u dužem vremenskom periodu, u skladu s pomenutim propustima.

 

Link to comment

Blic je to.

Danas napisu da saznaju da nas kupuje Gasprom, a sutra ladno objavljuju izjavu PR Gasproma da to nije tacno Koji urednik ozbiljnih novina to moze da dozvoli sebi?

Link to comment

A koji je tvoj predlog,da ga obese na Terazijama?

 

Nema potrebe za time. Doduse ne moraju ni da nas prave budalama kaznjavajuci sudiju koji je po zadatku odradio mec. Koji je ovo put da posle gresaka na stetu CZ sudija bude kaznjen i sta je to do sada promenilo, osim imena koje ce ih iskasapiti u nekom narednom mecu.

Link to comment

A koji je tvoj predlog,da ga obese na Terazijama?

 

Moj predlog je da ne kradu. Znam, nepopravljiv sam romantik

 

Ovo je skroz smešno, klasična mafijaška kombinacija. Pošalju čoveka da obavi prljav posao i onda ga suspenduju, zbrinu mu familiju dok on robija za njih

Link to comment

Bio jednom jedan sudija koji je ofsajd pratio duz celog terena. Utakmicu je znao da produzi i preko pola sata jer je car stopovao vreme. Imao je jos nekoliko bisera. Ali on sa beton lige nije mogao da mrdne. Do prve lige je sito i reseto i doci dotle je visa matematika. Glavni problem je sto fudbalsko znanje i primena pravila nisu glavni faktor za to napredovanje, cak ni previse bitan, ali cak i pod takvim uslovima do prve lige ipak dodju oni koji makar znaju pravila. 

 

Kada sudija udaljen svega par metara skolsko saplitanje ne oceni kao penal, on ili ne zna pravila, ili nece da ih primeni. Ovo prvo prosto nije moguce, jer kao sto vec rekoh i pored svih nakradnih "kriterijuma" do najviseg ranga ipak ne mogu da stignu oni koji ne znaju elementarna pravila fudbala. Dakle, pre ce biti da ne zeli da ih primeni. Zasto? Ima raznih mogucnosti - od toga da je igrao covek nesto na kladzi, preko toga da je dobio nalog nadredjenih, do toga da je dobio neku kompenzaciju od "zaintresovanih strana". Ja ne vidim tu kradju kao plod klubastva, tj. zelje sudije da pogura neki klub, vec kao rezultat da se poguraju intresi odredjene interesne grupe. Da li je Bogi Stepanovic npr. zeleo da pokaze da mu i dalje ne moze niko nista, tj. da on moze da uzme/da kad hoce, ili je Tole zeleo da se zakuva prvenstvo, ili Alek da pokaze kako ne gura Zvezdu, ili Sima kosmos iz dalekog svemira da ima super moci, ne znam, ali neciji intres je tu postojao... 

 

Slazem se sa ocenom da je 5. kolo, da nije smak sveta, ali isto tako je nas fudbal u tolikom blatu, da ovakve greske nikako nisu plod slucajnosti. Vecina ce da se zalepi za Zvezda/Partizan siljenje patke, ali u srpskom fudbalu su klubovi samo instrumenti za skretanje paznje i zamajavanje mase. 

 

Odgovor na to zarad koga je sudio kako je sudio nikad necemo dobiti, a sustina je da ce siroke narodne mase da se prepucavaju oko toga nekoliko nedelja i onda ce vuk da pojede magarca... 

 

A sto se Santraca tice, on je celu utakmicu sudio bas lose. Od procene faulova, preko nakaradne primene disciplinskih mera, preko tih penala, pa sve do toga da ni u jednom trenutku ni sam nije delovao kao neko ko je siguran u to sto svira... Kvalitet sudije je bio cak i ispod kvaliteta igre i ekipa koje su igrale... negde u rangu kvaliteta terena...

Link to comment

 

Kada sudija udaljen svega par metara skolsko saplitanje ne oceni kao penal, on ili ne zna pravila, ili nece da ih primeni. 

 

 

Razlog za ovo boldovano moze biti visestruki - primenio pravila ili ne , sudija je automatski na*ebo.  Dosudio penal ili ga precutao,  razvlacice ga po medijima danima, a neretko i celu sezonu - da li ga je kupio Tole ili mu je zapretio Vucic.

A jos je vise na*ebo ako je iskreno pogresio, onda ga tek puste niz vodu... Svir`o ne svir`o, njemu isto dodje .

Treba imati m*da i dosuditi ili ne penal za Zvezdu i Partizan u zaustavnom vremenu.  Ispada da utakmice Zvezde i Partizana najbolje da sude strane sudije ili oni najiskusniji, pa ako treba neka se rotiraju dvojica ili trojica kroz celo prvenstvo. 

 

 

 

Mi smo liga koja definitivno  treba da se prijavi da prva testira challenge , jedino to moze da smanji pritisak na sudije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...