Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Na osnovu diskusije od pre par dana, jedini diskutant koji je pratio igre Savicevica od omladiskog do seniorskog tima ima pozitivno misljenje o njemu.  Vecina ostalih diskutanata ga je gledala u nekoliko TV-prenosa.  Ja sam ga isto tako gledao u nekoliko TV prenosa i mogu da kazem da nije bio dobar ali isto tako pokazuje da ima stofa.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

ali isto tako pokazuje da ima stofa.

 

Ne razumemo se svi isto u fudbal. Neki vole da vide i nešto konkretno na terenu, osim CV-a sa DVD i izjava trenera iz omladinske škole.

Link to comment

Ko kaze da je Tole nas ne vidi dalje od svog nosa. Bezocni kradljivac i unistitelj stuba srpstva!

 

tole vratio glas, jbg. 

no, treba sačekati dok se vučić ne vrati sa svetske turneje... 

Link to comment

no, treba sačekati dok se vučić ne vrati sa svetske turneje... 

 

To je i meni danas palo na pamet. Ladno je u pravu što sve sam hoće da radi, ovi njegovi što ostanu kad je odsutan ne znaju ni usrani Napredak da zatvore.

Link to comment

To je i meni danas palo na pamet. Ladno je u pravu što sve sam hoće da radi, ovi njegovi što ostanu kad je odsutan ne znaju ni usrani Napredak da zatvore.

 

u današnje vreme, čovek ne može ni u koga imati poverenje. te zamalo greškom ubiju nemca umesto srbina, te zaborave dragišin broj telefona...srbija, jbg.

Link to comment

Ucho, pokusavam da shvatim poentu vasih priloga na ovoj temi.  Da li je to da je fudbal los zato sto je vlast losa, a da je vlast losa zato sto je drzava pogresno ustrojena?  A da je ovo posledica toga sto je narod los?.  Ako je to poenta, onda ste odavno i vrlo jasno tu poentu napravili i ne vidim svrhu da je iz nedelje u nedelju ponavljate na temi fudbal i FKCZ jer to jedva da ima veze sa fudbalom.  Vama zbog ovok vantematskog pisanja ne stavljaju zabranu zbog minulog rada i respekta koji imate, a svakog drugog bi odavno poslali u forumski 'aps'.

Link to comment

Ucho, pokusavam da shvatim poentu vasih priloga na ovoj temi.  Da li je to da je fudbal los zato sto je vlast losa, a da je vlast losa zato sto je drzava pogresno ustrojena?  A da je ovo posledica toga sto je narod los?.  Ako je to poenta, onda ste odavno i vrlo jasno tu poentu napravili i ne vidim svrhu da je iz nedelje u nedelju ponavljate na temi fudbal i FKCZ jer to jedva da ima veze sa fudbalom.  Vama zbog ovok vantematskog pisanja ne stavljaju zabranu zbog minulog rada i respekta koji imate, a svakog drugog bi odavno poslali u forumski 'aps'.

 

kažite mi šta je na današnjoj utakmici, osim odlično odbranjenog penala, imalo veze sa fudbalom kao igrom, i to će vam dati odgovor na sve što ste pitali. i ne samo danas, da se razumemo. 

Link to comment

Razumeo bih ( slozio bih se) ja vas da ste to napisali.  Ali vasi prilozi uglavnom pominju Vucica, Toleta, huligane, i to iz nedelje u nedelju, a danas ste i onog nesrecnog Nemca pomenuli.  Zasto sve to na temu FKCZ?

Link to comment

Razumeo bih ( slozio bih se) ja vas da ste to napisali.  Ali vasi prilozi uglavnom pominju Vucica, Toleta, huligane, i to iz nedelje u nedelju, a danas ste i onog nesrecnog Nemca pomenuli.  Zasto sve to na temu FKCZ?

 

hm, toleta ne pominjem ja, već se ironično osvrćem na svakodnevne vapaje za dežurnim krivcem posle svakog poraza ili gubitka bodova. huligani su sastavni deo ovog kluba, imaju važnu ulogu u donošenju ključnih odluka kakve su dovođenja igrača ili trenera. a vučić je supervizor ove zvezde. kakav je on supervizor, takva je i zvezda. no, prvo je njegov partijski drugar neustavno oslobodio sadašnjeg predsednika zvezde suđenja i izvesne višegodišnje robije, zatim je vučić imao završnu reč u formiranju uprave, a zvezdi se zbog njega danas ne može izračunati dug: on ide od ništa do nešto. 

kad me već vučete za jezik, sami fudbaleri zvezde su u vreme izborne tišine, proslavili rođendan svog golmana na terenu sa tortom koja je imala redni broj stranke čiji je predsednik vučić i neprogrešivo asocirala na kampanju te stranke na prethodnim izborima. 

da zaključim, teme koje ste nabrojali su neraskidive sa današnjom zvezdom. a kad se već zvezda i partizan finansiraju i od moje plate, smatram da imam pravo da se sprdam sa ovim karakaturama od sportskih klubova.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...