Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

http://www.mozzartsport.com/vesti/filip-jankovic-za-mozzart-sport-krivo-mi-je-jer-sam-zvezdino-dete-i-beogradjanin/84112

Фића и његов Italian Job.

http://www.mozzartsport.com/vesti/grujic-za-mozzart-sport-ponovicu-partiju-iz-moskve-a-sad-me-izvinite-zurim-na-sociologiju-video/84319

Грујић.

Прича се о Лази и Локомотиви. Одличан клуб, да се психолошки и играчки дигне.

Link to comment

jel prosao neko od tih klinaca sto su prerano otisli u italiju ili su svi propali? ne racunam stankovica u tu grupu iz ociglednih razloga.

Link to comment

Од наших ваљда Милановић и Ћосић нешто играју. Крстичић једини нешто озбиљан. Та Примавера је по мени потпуно губљење времена. 

Link to comment

Од наших ваљда Милановић и Ћосић нешто играју. Крстичић једини нешто озбиљан. Та Примавера је по мени потпуно губљење времена.

Kako misliš gubljenje vremena? U slučaju jankovića? Jbg, u istoj je situaciji u kojoj je bio i u zvezdi, zasluženo ili ne, nije ni kod nas bio baš stalno sa prvim timom
Link to comment

Kako misliš gubljenje vremena? U slučaju jankovića? Jbg, u istoj je situaciji u kojoj je bio i u zvezdi, zasluženo ili ne, nije ni kod nas bio baš stalno sa prvim timom

Није иста ситуација као да је у Звезди, Ту би био првотимац.  Бољи је чак и овакав какав је од Вукана.  Овако одабрао погрешну  земљу, клуб, лигу, као Данијел Алексић кога се више нико и не сећа.

Link to comment

Vukan je bio najveci talenat generacije 94, filip 95, s tim sto je 95 vazila za nesto najbolje sto se zvezdi desilo 20 godina. Ipak, zvezda je ispustila celu generaciju, vecina se snasla i udomila ali na zalost niko jos ne pokazuje da moze da postane ono sto se ocekivalo. Sta jankovic igra danas da bi rekli da je bolji od vukana? Ja ga nisam gledao od kad je otisao niti sam imao gde ali fakat je da ni u toj relativno nebitnoj ligi on nije napravio nista da ga makar neko negde pomene... Da li je bolje sto je otisao pokazace karijera, al za sada deluje da je u godinama kada je trebalo da najvise napreduje on vise paznje posvetio tablicama svog dzipa i fotkama sa nekom napucanom klinkom koju jevodio na maldive, nego svojoj karijeri. Recimo da je on drasticniji primer bojana krkica, jer ce ovim putem tesko da zabode i prosecne eu klubove. Steta, mogao je da bude ozbiljan igrac...

Link to comment

Vukan je bio najveci talenat generacije 94, filip 95, s tim sto je 95 vazila za nesto najbolje sto se zvezdi desilo 20 godina. Ipak, zvezda je ispustila celu generaciju, vecina se snasla i udomila ali na zalost niko jos ne pokazuje da moze da postane ono sto se ocekivalo. Sta jankovic igra danas da bi rekli da je bolji od vukana? Ja ga nisam gledao od kad je otisao niti sam imao gde ali fakat je da ni u toj relativno nebitnoj ligi on nije napravio nista da ga makar neko negde pomene... Da li je bolje sto je otisao pokazace karijera, al za sada deluje da je u godinama kada je trebalo da najvise napreduje on vise paznje posvetio tablicama svog dzipa i fotkama sa nekom napucanom klinkom koju jevodio na maldive, nego svojoj karijeri. Recimo da je on drasticniji primer bojana krkica, jer ce ovim putem tesko da zabode i prosecne eu klubove. Steta, mogao je da bude ozbiljan igrac...

Вукан једноставно није талентован. Није ни фудбалер.

Link to comment

Vukan je bio najveci talenat generacije 94

 

Je l on nečije™ dete? Sećam se pre par godina kad je bila ona Nike Time is now kampanja, pa kamp kod nas, advertajzing je radila jedna domaća agencija za koju sam šljakao povremeno, i dečko koji je bio glavni akaunt na projektu mi je non stop pričao kako je Vukan ubedljivo najveći talenat od svih klinaca koji su se tu pojavili. Ja ga gledam otkad je u prvom timu, i nejasno mi je kako sve to što je šatro imao može da nestane ko rukom odneseno u trenutku kad uđeš u seniore.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...