Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

To je bilo ljeto 2000., užasan osjećaj nakon tog ispadanja, Dinamo je baš bio u  padu nakon one strašne generacije.

Mislim da smo jedino protiv Rangersa još tako blizu bili.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Mi smo taj dvomeč prsli još u Kijevu, Pjana je beše pogodio stativu, bilo je još nekoliko dobrih šansi. Ovde smo stali posle gola, oni su izjednačili i do kraja tekme nam nisu dali da prdnemo.

Link to comment

Mi smo taj dvomeč prsli još u Kijevu, Pjana je beše pogodio stativu, bilo je još nekoliko dobrih šansi. Ovde smo stali posle gola, oni su izjednačili i do kraja tekme nam nisu dali da prdnemo.

Лудо и тешко време.

Link to comment

ali najbolje evropske utakmice Zvezde jos od Barija, Sofije/Segedina, Kajzera i Barse

 

jbt kako smo nadigrali onaj budjavi Lester u Becu, pa Milenkov projektil u 1.minutu u Engleskoj, dobar fudbal smo igrali

Link to comment

ali najbolje evropske utakmice Zvezde jos od Barija, Sofije/Segedina, Kajzera i Barse

 

jbt kako smo nadigrali onaj budjavi Lester u Becu, pa Milenkov projektil u 1.minutu u Engleskoj, dobar fudbal smo igrali

Што много говори о бедаку у коме смо већ толико година.

Link to comment

ni protiv PSV-a u Beogradu nismo tako lose delovali mada smo oba gola primili na smusenost odbrane, s tim sto je prvi gol Parka bio iz finte koja bi se tesko i branila, tu je cini mi se i utakmica sa Young Boysima koji tada i nisu bili tako jaki ali prvaci Svice jbg a glatko 3-0 u BG-u, Ziga treci gol zakucao jbt. Spomenuo bi jos i Romu, pokusavam da potisnem iz secanja kako govedo brani penal, okrece se ka tribini i ljubi grb, posle toga bio i kapiten ali ne vredi, uvek ce biti govedo. Sve u svemu taj neki amaterizam zapocinje sa Apoelom u Beogradu i teranjem Zemana sa klupe...

Link to comment

Za mene je počeo definitivno kada je izašla grafika sa sastavima na Aris-Zvezda. Snimio sam da Kosan izlazi sa Koromanom kao jedinim špicem, ustao od tevea, i to je bio datum kada sam zvanično prestao da se nerviram oko Zvezde.

Link to comment

Mi smo taj dvomeč prsli još u Kijevu, Pjana je beše pogodio stativu, bilo je još nekoliko dobrih šansi. Ovde smo stali posle gola, oni su izjednačili i do kraja tekme nam nisu dali da prdnemo.

 

tačno, jbt, od izjednačenja nije bilo čini mi se nijedne jedine šanse. Možda je nešto Aćimović opalio u osamdeset i nekom...ili tako nešto.

 

čoveče, taj osećaj da si blizu prolaska...recimo tad sam ga imao, a 2009. kad smo protiv Slavije onim montipajtonovskim golom poveli 2-0 - nisam. 

Link to comment

Mi smo taj dvomeč prsli još u Kijevu, Pjana je beše pogodio stativu, bilo je još nekoliko dobrih šansi. Ovde smo stali posle gola, oni su izjednačili i do kraja tekme nam nisu dali da prdnemo.

Pa bilo je par poluprilika u zadnjih 15-ak minuta.  Sut Markovica tik iznad precke i polusansa Bore Stevanovic.  Zvezdina slaba tacka u toj utakmici bio je nedostatak kreativnog veznog igraca.  Lerinc je nesto pokusavao ali mu nije islo a Acimovic je bio van forme i njegov ulazak (umesto Lalatovica) nije nista promenio.  Tu utakmicu Zvezda je odigrala prilicno dobro samo je Dinamo bio isuvise jaka ekipa.

Link to comment

protiv rangersa je zvezda najbolju sansu imala u 20. sekundi. posle toga 90. minuta klecanja na kukuruzu, a gol maltene vodi u ls. to je pocetak kraja, posle sledi kosan i pomenuta epizoda sa arisom u grckoj..

Link to comment

u pravu si. koliko je to sve bilo bizarno, i danas ne mogu da ukapiram ko je zasluzan™ za taj raspad. piksi je odmah okrivljen i najuren, ali je cinjenica da je on saboritan sve vreme i da su ga tako sklanjali. 

 

generalno, kosanovic i djoric su paradigma svega loseg i trulog u srpskom fudbalu i scenario u kome njih niko do sada nije nasutirao iz saveza/odbora/cega god deluje kao najgori sci-fi, a zapravo je visedecenijska realnost.

Edited by Psihodelija
Link to comment

propast srpskog fudbala po mom misljenju pocela je onog trenutka kada je djoric sa 2:6 protiv Hrvata postavljen za selektora A tima, istina radovao sam se kad sam protiv Rusa u Bg-u video da je tandem Drulic - Kezman u jednom trenutku ali me je to kratko drzalo. Meni je neverovatno da taj covek jos uvek vedri i oblaci savezom. Porucnik pre neki dan rece da je nazalost Ilovaca jedino resenje da se ovaj covek zauvek mane tog posla i unistavanja svega dobrog sto bi ovaj nas fudbal mozda mogao da donese.

 

Kad bolje razmislim, nije Zvezda propala ni zbog tog Arisa, ni Apoela, propala je onog trenutka kada su navijaci poceli da se mesaju i donose odluke, naravno i kad je Dzaja postao taj koji se pita za sve.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...