Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Grujić mislim pretrčao 30 metara sam,kroz sredinu izašao 1 na 1 sa golmanom,obišao golmana i kako mu Despotović stoji sa desne strane /na tu stranu je dao sebi for/,šutne loptu u prazan gol iz jedno 3 metra ofsajda. Činilo mi iz prve da Grujić ne bi stigao loptu ali na usporenom se videlo da bi stigao.

:lol:

 

ovo kao kad je nani sjebao onaj ronaldov vrhunski gol.

 

Edited by Timmi
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Nisam gledao drugo,osim poslednjih 10 minuta Kakav je bio Bosancic? Video sam loptu iz prve za Grujica, 2 kornera i jedan presecen pas

Kad dodje u formu oce li biti nesto od njega?

Link to comment

bosancic je pogubljen skroz. vidi se da zna sa loptom al mu glava i noge nisu sinhronizovani; ba za sad...

 

katai dobar i pored par kila viska.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Нама Босанчић само да води навијање. Потпуно је непотребан. После данашње утакмице можда продају Лазовића.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Slaviša Stojanović će svoju trenersku karijeru nastaviti u Belgiji. On je danas promovisan za novog trenera Lierse koja trenutno zauzima poslednje mesto u belgijskom šampionatu i ima samo jedan osvojen bod u šest mečeva. 

 

U sto marke da ce da zavrsi ispred Murinja.

Link to comment

osim sto dere murinja po simpaticnosti, valjda ga dere bar pomalo i po znanju i strucnosti. Ja bi stavio  okladu na to da ce Slavisa docekati kraj sezone u klubu a murinjo nece.

Link to comment

Slavisa nam maznuo Zivkovica. Vidak Bratic novi pomocnik.

 

Jel on bese onomad zeznuo stvar kad smo zamalo prosli Dinamo Kiev u kvalifikacijama za LS? 0:0 tamo a ovde smo poveli golom Boskovica i kasnije primili gol kad se odbila od nekog ko od drveta.

 

edit: nije on. Verovatno Bajcetic

 

Црвена звезда: Коцић, Марковић, Лалатовић (Аћимовић), Бајчетић, Глоговац, Буњевчевић, Гвозденовић, Леринц, Друлић (Стевановић), Пјановић, Бошковић (Илић)

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...