Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Grujić mislim pretrčao 30 metara sam,kroz sredinu izašao 1 na 1 sa golmanom,obišao golmana i kako mu Despotović stoji sa desne strane /na tu stranu je dao sebi for/,šutne loptu u prazan gol iz jedno 3 metra ofsajda. Činilo mi iz prve da Grujić ne bi stigao loptu ali na usporenom se videlo da bi stigao.

Link to comment

Јовић, Грујић и Ристић су фантастичан потенцијал.

Руски коментатор: "Спасибо, Деспотович, спасибо!" :lolol:

Link to comment

Despotović  :isuse: Kapiram da ima želju da postigne pogodak, ali verovatno i dete od sedam godina bi skapiralo da je u ofsajdu. Čak i da nije bio siguran da će Grujić da postigne pogodak, malac je imao samog Kataija na drugoj strani za pas.

 

Generalno nije bilo loše. Pečnik malo (više) kuburi sa formom, baš deluje raštimovano. Katai očekivano ume, ali da li ima mozak to je pitanje. Grujić dosta dobar u pas igri. Jovanović bi mogao malo da koriguje te driblinge prilikom defanzivnih reakcija. Čini mi se da ih je bilo 8 danas i tačno je da su 6 bili ispravni, ali dva nisu iz kojih je Spartak imao šanse. Nadam se da ga rast neće usporiti, kao i nabijanje snage. Osećaj za igru je tu, urođeno samopouzdanje ima i na to se samo zida iskustvo.

 

Desni Đorđević očajan, levi neprimetan, mada mi se čini da je malo duvalo pred kraj preko njegove strane. Utisak o Antiću solidan, ali ću morati još da ga gledam. Ima ga napred, ume po nešto i da odbrani postavljanjem.

 

Početak sezone je doneo vrlo dobre utiske o mladim igračima što je bitno. Ristić, Jović i Jovanović su ušli u rotaciju, Grujić (očekivano) pokazuje da se i na njega mora računati. Rajković, Petković i Kovačević počeli sezonu kao starteri i igraju na nivou više nego prošle godine. Čak i Lazić deluje ozbiljnije. Jedino Vukan tapka u mestu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...