Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Harpere,

 

Vi o Milijasu k'o Basara o Dobrici Cosicu.  Mislim da je poruka jasna i da ju je cak i Kolumbo ovdasnji razumeo uprkos jednovekovnog odsustva sa Marakane.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Iskreno, nikad ovde nisam postovao, ali samo da prijavim da nisam ni jednog trena - čak me je i Moca prozivao - pogledao nijedan naš meč ovih kvalifikacija koje nismo zaslužili zato što sam smatrao da je trebalo da odbijemo ulogu pozicije kada ste vi u problemu.

 

Iskreno, a vi shvatite kako hoćete...

Link to comment
Generalni sekretar crveno-belih Zvezdan Terzić izjavoi je da tim iz Ljutice Bogdana nije smeo da rizikuje i ne angažuje Kataija, pošto je odlazak Darka Lazovića i dalje realna opcija za najtrofejniji srpski klub:

 

Tvoje bliske veze sa Faljijem naravno nemaju veze sa ovim  :yawn2:

 

Ja se i dalje nadam da bi ovaj mogao pogresno da skrene kod Albukerkija. Djuro reaguj!

Link to comment

Damjanac je ozenio Terzicevu sestru :)

 

Klovn nije jer on za sebe sasvim lepo sljaka. Druga je prica kako cemo se mi usreciti sa njim,

Edited by katamaran
Link to comment

a onaj car Kurcubic izjavio da je Spartak dosao da pobedi 3:0, to je ta Batadjorina skola, dodjes da pobedis 3:0 a jednom predjes centar za 90min. Super izgleda ovaj tim, fali samo da Vukan ne pocinje u prvoj postavi mada mozda i hoce da ga prodaju nekako do decembra pa racunaju da nece da steti timu

Link to comment

Harpere,

 

Vi o Milijasu k'o Basara o Dobrici Cosicu.  Mislim da je poruka jasna i da ju je cak i Kolumbo ovdasnji razumeo uprkos jednovekovnog odsustva sa Marakane.

 

E, sad kad ste to lepo primetili sad mogu i da prestanem, Al' zamalo.

Link to comment

Dosao Katai, a Terzic izjavio negde da Rakic i Lazovic mogu da odu ako bude ponude, a za sada ih nema. Znaci neka budala kupi Rakica i mi ostadosmo sa 2 napadaca, inteligentno.

Link to comment

Dosao Katai,  

14095094879621.jpg

 

 

 

Edit-

 

Mamadu Mbođ se seli na pozajmicu u Napredak iz Kruševca.  

 

Edited by Далибор
Link to comment

a onaj car Kurcubic izjavio da je Spartak dosao da pobedi 3:0, to je ta Batadjorina skola, dodjes da pobedis 3:0 a jednom predjes centar za 90min. Super izgleda ovaj tim, fali samo da Vukan ne pocinje u prvoj postavi mada mozda i hoce da ga prodaju nekako do decembra pa racunaju da nece da steti timu

Covek je bio ironican jer ga je neki lik pitao kako je spremao taktiku, jel isao na pobedu itd. Onda on rece kako su dosli da pobede 3-0, al nije sce do njih vec i do zvezde koja je znacajno kvalitetnija pa nike bas realno da nas biju 3-0 :)

Link to comment

15 igraca je otislo na pozajmice... tj. 13 igraca, a Stojanovic i Zivkovic su vraceni u omladince

 

Marko Grujić (1996) - Kolubara Lazarevac,(pozajmica, dvojna registracija)

Milan Jokić (1995) - Kolubara Lazarevac, (pozajmica, dvojna registracija)

Nikola Karaklajić (1995) - Sinđelić (pozajmica)

Marko Marinković (1994) - Sinđelić (pozajmica)

Nemanja Ahčin (1994) - Mladost Lučani (pozajmica)

Mamadu Mbođ (1993) - Napredak (pozajmica)

Nikola Đorđević (1993) - BASK (pozajmica)

Filip Manojlović (1996) - Sopot (pozajmica)

Lazar Mitrović (1994) - Sopot (pozajmica)

Zlatko Iličić (1996) - Sopot (pozajmica)

Miloš Brajović (1996) - Dinamo Pančevo (pozajmica)

Nikola Stojković (1995) - BSK Borča (pozajmica)

Uroš Grčić (1995) - Turbina (pozajmica)

Miloš Stojanović (1997) - Omladinci FK Crvena zvezda

Dušan Živković (1996) - Omladinci FK Crvena zvezda

Mislim da je ovo dobro ispalo, a po meni od boldovanih moze da se ocekuje da se vrate u klub u narednom periodu. Uz njih mozda i Karaklajic (desno krilo) i Brajovic (levi bek), ali ako budu ozbiljno napredovali. 

 

Kolubara i Sindjelic igraju 2. ligu, beogradski su klubovi, tako da verujem da ce ova cetvorica koji su tamo otisli imati prilike da se naigraju. TO posebno vazi za Grujica i Jokica, koji ce igrati na dvojnu registraciju. Mbodj ce takodje imati priliku da se nametne igranjem Super lige, a meni je malo iznenadjenje da je Ahcin otisao u LUcane, jer ne mislim da ima kvalitet za najjaci rang, pa nisam siguran koliko ce da igra. Ostali su u nizim rangovima, a meni je samo nejasno zasto jos neko nije otisao na dvojnu registraciju (npr. Jovanovic), jer koliko znam imamo mogucnost 3 igraca da posaljemo na dvojnu...

 

Manojlovic je golman i kazu da je prilicno talentovan. Iskren da budem nadao sam se da ce i on negde u drugu ligu...  Ovaj Nikola Stojkovic je zadnji vezni i mozda bi i od njega moglo da bude nesto, ali sumnjam da ce on doci do naseg prvog tima... 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...