Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Kako smo igrali?

Najveci plus je Ristic, koji igra kao iskusan igrac, odlican u prekidima, dobra kretnja i pregled igre,

Imali smo mozda 2 sanse, u drugom viktorije, 4 suta u okvir gola, brdo sansi, 3 napadaca... I na kraju gol iz odbitka

Potpuno zasluzena pobeda

Edited by Milosh76
Link to comment

Avramovski mora obavezno igrati umesto Vukana, koji je bas los. Pored gola, imao je 2 vrhunska centarsuta, i par finih poteza, vidi se da ume. Gavric ce biti nas Predrag Luka... 

Link to comment

Ovo mi je jedna od drazih pobeda Zvezde, zasluzili su ovi klinci da pokazu svima svu bedu kupovine JLS krseva da bi se maznuo procenat. Jovic, Avramovski i Ristic  su fudbaleri, a ne nesto amorfno sto obuce dres i ganja loptu. Mogu i treba komotno da igraju umesto likova kao sto su Rakic, Savicevic, Kovacevic i Gavric. 

Link to comment

Najveci plus je Ristic, koji igra kao iskusan igrac, odlican u prekidima, dobra kretnja i pregled igre,

Imali smo mozda 2 sanse, u drugom viktorije, 4 suta u okvir gola, brdo sansi, 3 napadaca... I na kraju gol iz odbitka

Potpuno zasluzena pobeda

Чист батађоризам. :fantom:

Link to comment

Ovo mi je jedna od drazih pobeda Zvezde, zasluzili su ovi klinci da pokazu svima svu bedu kupovine JLS krseva da bi se maznuo procenat. Jovic, Avramovski i Ristic  su fudbaleri, a ne nesto amorfno sto obuce dres i ganja loptu. Mogu i treba komotno da igraju umesto likova kao sto su Rakic, Savicevic, Kovacevic i Gavric. 

 

Sta je problem s Kovacevicem? Jedan od boljih, a nije ni star

Link to comment

Slovenci i Makedonci, nema koji nam nije valjao

 

mnogo bolje u drugom poluvremenu kada je batadjorin pulen uveo drugog spica

 
 
:D
 
Pa i ne baš. Uveo je sva tri, ali to nema veze. Spartak je skroz odustao od igre i uvalio im onu stvar, vruć krompir. Nije bilo prostora za "visoki presing", moralo je jalovo da se kombinuje. Malo konkretnije kada su ušli 9 i 10 umesto Vukana i Ristića, kad su pogođene one prečke, ali slabije nego do sada.
 
Mučeni Lazović više ne igra nego što igra i logično je da se ode ako može i da se ne oseti mnogo, ali na kraju će on ostaviti veću rupu nego Milijaš. Koga sad izmisliti umesto Gavrića?  svaka čast Lalatoviću ali ovaj njegov  nije  ni za ovu  Zvezdu

Link to comment

Sta je problem s Kovacevicem? Jedan od boljih, a nije ni star

 

Skroz limitiran igrac ali to nije bila poenta. Poenta je da se stalno tvrdi kako ovim klincima treba jos vremena i kako ti stariji moraju da igraju jer su spremniji za seniorski fudbal a cim ih puste na teren budu medju najboljima na terenu.

Link to comment

Ja ne pamtim ovako simpatičnu ekipu našeg mučenog kluba. Ovi klinci za sjajni. Rajkovic nije ima gresku u 4 utakmice, Lazic igra kao mator, Ristic i Jovic nagovestavaju da ce biti veliki igraci, jos danas i ovaj Avramovski koji mi skroz lici na Dekija.Cak je i Rakic bio dobar. Delujemo i takticki zrelo...

Meni uzivanje ovo da gledam, isto bih napisao i da je ostalo 0:0.

Link to comment

Ovo je nas najbolji start prvenstva u istoriji kluba 4 od 4 pobede. Posle pauze igramo u Krusevcu i Cacku, a kod kuce sa Novim Pazarom i Vozdovcem do Derbija na JNA

 

Ako ovako budu igrali i srcem i znanjem rekord ce biti mnogo duzi.

Edited by Milosh76
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...