Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

A zašto Ristić ne bi mogao da bude taj koji bi zamenio Milijaša. Treba ti igrači da dobiju šansu.

Ја мислим да он не може да одигра 90 минута сениорског фудбала па макар то била и ЈСЛ.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Da se ja pitam, ristic bi isao levo a pecnik umesto mikija. Al ne pitam se ja nego lalatovic, sto je poprilicno normalno, jer ih on i trenira.

Link to comment

Ја мислим да он не може да одигра 90 минута сениорског фудбала па макар то била и ЈСЛ.

pa nije ni Mrtvijas™ mogao pa ga nije sprecavalo dabude na terenu

Link to comment

a da jasno da tupim jer svi znaju da je Mrtvijas™ olicenje fizicke spreme i pogotovo je trcao u zadnjih 30 minuta utakmica

 

ne mozes da branis neodbranjivo a da ne ispadnes smesan

Link to comment

a da jasno da tupim jer svi znaju da je Mrtvijas™ olicenje fizicke spreme i pogotovo je trcao u zadnjih 30 minuta utakmica

 

ne mozes da branis neodbranjivo a da ne ispadnes smesan

Добро Ристић је боље физички спреман од Микија. 

Link to comment

Ristic je klinac i ima potencijal da napravi karijeru u kojoj mu vrhunac nece biti pracenje ispadanja Wolvehamptona sa klupe i druga turska liga. Mrtvijas vise nema nikakav potencijal, nizasta. Ispusena mustikla, zavrsio je taman tamo gde jos moze da igra.

Link to comment

Meni interesantnija Dikina jucerasnja izjava

 

Pričajući o transferu Luke Milivojevića iz Anderlehta,Stojanović je rekao da Lukin povratak u Zvezdu nije realan u ovom trenutku.
“Nije realno da se Luka vrati na Marakanu. Crvenu zvezdu će uskoro kupiti Gazprom ili jedna kompanija iz Katara. Taj proces će potrajati i potrebno je vreme. Milivojević nema vremena da čeka i potrebno mu je da se što pre vrati u formu”, rekao je Stevanović.

Dakle, prvi put je neko od ljudi upućenih u dešavanja u Zvezdi dao izjavu da se radi na prodaji kluba stranim investitorima.

Link to comment

Meni interesantnija Dikina jucerasnja izjava

 

Pričajući o transferu Luke Milivojevića iz Anderlehta,Stojanović je rekao da Lukin povratak u Zvezdu nije realan u ovom trenutku.

“Nije realno da se Luka vrati na Marakanu. Crvenu zvezdu će uskoro kupiti Gazprom ili jedna kompanija iz Katara. Taj proces će potrajati i potrebno je vreme. Milivojević nema vremena da čeka i potrebno mu je da se što pre vrati u formu”, rekao je Stevanović.

Dakle, prvi put je neko od ljudi upućenih u dešavanja u Zvezdi dao izjavu da se radi na prodaji kluba stranim investitorima.

 

Dao je Dule Vujosevic pre dve nedelje.

Link to comment

Nisam stigao do sad da se pozdravim sa kapitenom. Iako me na terenu blago rečeno često nervirao svojom sklonošću ka netrčanju, dugim loptama, i izdisanjem u 65. ominutu, ispada na kraju da smo sve titule posle Muslina osvojili sa njim. Ruku na srce nije ih bilo mnogo, tek tri od polovine nultih, ali svaku je podigao i Miki! Proveo je 5-6 sezona u voljenom klubu gde je sa preko 150 nastupa i 50 i nešto golova ušao na večne liste zajedno sa Zvezdinim legendama.

 

Nikad neću zaboraviti prvu tekmu Sa Pinta na klupi, mislim da je Radnički Niš ili KG, kad je Miki hteo da se nametne pa je trčao, uklizavao, dodavao, šutirao, dao je i gol i Pinto ga nije menjao sve dok nije pao u nesvest posle nekog duela. Igrači ga iznose a on se smeje sam sebi.

 

Voleo bih da kažem da je Zvezdu pre dve godine ponovo odabrao iz odanosti prema klubu, ali dobro se sećam da se nisu pominjale nikakve ozbiljnije šeme po inostranstvu, pa je realnije da je Zvezda bila siguran izbor kao odskočna daska za poslednji voz za neki ozbiljniji ugovor u inostranstvu. Ne znam da li je Manisaspor i druga turska liga ono što je planirao ali drago mi je ako mu pare makar stižu prvog u mesecu.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...