Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

realno, možda je terzara od tih transfera šmrkao bolji kokain, ali klub nije video mnogo od toga.

И то је боље него колико смо ми видели за  Евандра,Јанковића, Борху, Максимовића, Симића и остале....

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

... Pjanovic,...

 

Dzajic ima impresivnu fudbalsku karijeru.  Njegova funkcionerska karijera je daleko manje impresivna.  Dok je radio u sportskom sektoru kao tehniko/sportski direktor bio je dobar jer ima dobar njuh da prepozna talentovanog igraca ali je to radio u sistemu koji je bio etabliran, dobro organizovan i finansijski bezbedan.  Kada je preuzeo dizgine u svoje ruke i postao direktor, poceo je da posrce.  Neobrazovan, nedorastao vodjenju kluba, slabih organizacionih sposobnosti, bez vizije - Dzaji je direktorska funkcija sluzila vise da zadovolji licnu sujetu a verovatno i za licnu materjalnu korist.  Terzic, s druge strane je ambiciozan, bolje obrazovan, organizaciono sposobniji, elokventniji, ima viziju, i zeli da u Zvezdi postigne profesionalnu afirmaciju i ugled a ne (samo) da se materjalno obezbedi.  Ima i Terzic veliki ego i "leva-ruka-desni-dzep" sindrom, ali vodi racuna da mu ne budu prepreka na profesionalnom planu.

Link to comment

Od Terzićevih menadžerskih sposobnosti, posebno se ističe način na koji je ispregovarao prelazak Kolarova iz Čukaričkog u OFK Beograd. Kasnija prodaja u tzv lacio nije bila tako kreativna. Znači prave rezultate od njega možemo da očekujemo u skautingu i dovođenju pojačanja, a prodaja će posle ići sama od sebe :)

Link to comment

Terzic, s druge strane je ambiciozan, bolje obrazovan, organizaciono sposobniji, elokventniji, ima viziju, i zeli da u Zvezdi postigne profesionalnu afirmaciju i ugled a ne (samo) da se materjalno obezbedi.  Ima i Terzic veliki ego i "leva-ruka-desni-dzep" sindrom, ali vodi racuna da mu ne budu prepreka na profesionalnom planu.

 

Dobro, nego, hoćemo li konačno videti taj neki materijalni dokaz koji potkrepljuje tvrdnje o viziji i organizacionim sposobnostima? Za sad imamo samo optužnicu za drpanje i nameštanje utakmica, kao i ekspresno survavanje OFK u donji deo tabele posle njegove vladavine, što bi valjda trebalo da predstavlja dokaz koliko je postavio klub na zdrave noge tim silnim prodajama.

Link to comment

Terzic je Ramadanijev covek, znaci mozemo ocekivati slicno kao i kod grobara, mlad igrac se proda agenciji za, recimo, 2 miliona odmah, a ostane kod nas jos godinu dana. Posle godinu dana ga naprasno "trazi" Fiorentina, Benfika ili neki slican Ramadanijev klub (uslovno receno) i on odlazi za zvanicnu cifru od 4-5 miliona. Od toga Zvezda nema nista, jer je prodala pravo za igraca godinu dana ranije.

 

Trenutno je 2 miliona evra za bilo kog naseg igraca, ravno cudu, jer nijedan nece dostici tu vrednost, osim mozda Lazovica. A vec se prica da je potpisao ugovor sa Ramadanijem i da ce mu ovaj naci klub.

 

TOME sluzi Terzic u Zvezdi.

 

Tome sluzi i prica o specijalnom tretmanu za Jovica koji ce doneti "velike pare klubu", maseri, psiholozi, treneri samo za njega. To Zvezda ne moze da finansira, a znam ko moze.

Edited by Milosh76
Link to comment

Od Terzićevih menadžerskih sposobnosti, posebno se ističe način na koji je ispregovarao prelazak Kolarova iz Čukaričkog u OFK Beograd. Kasnija prodaja u tzv lacio nije bila tako kreativna. Znači prave rezultate od njega možemo da očekujemo u skautingu i dovođenju pojačanja, a prodaja će posle ići sama od sebe :)

 

da, kao alat za pregovaranje je verovatno koristio utoku.

Link to comment

И то је боље него колико смо ми видели за  Евандра,Јанковића, Борху, Максимовића, Симића и остале....

 

uozbilji se porucnice, prizamo o zvezdanu terzic, nemoj da se zajebavamo. jel moguce da o ovome uopste razgovaramo?! posle se cudim sto mu rts pere biografiju po onim pateticnim emisijama kada je covek proveo dve godine u bekstvu.

Link to comment

da, kao alat za pregovaranje je verovatno koristio utoku.

Raspitaj se kod tvog savetnika za fudbal, posto si tad bio mali, a i sam si rekao da se ne razumes u isti...

 

Ne znam sta ce ti toliki hejt ako te vec ne zanima...

Link to comment

da, kao alat za pregovaranje je verovatno koristio utoku.

 

Pa dobro možda su neki papiri falsifikovani, a neki potpisivani u mračnim hotelskim sobama uz pretnju pištoljem, ne znam.  Istraga je u toku

Link to comment

Raspitaj se kod tvog savetnika za fudbal, posto si tad bio mali, a i sam si rekao da se ne razumes u isti...

 

Ne znam sta ce ti toliki hejt ako te vec ne zanima...

 

Daj informacije kako je to zapravo išlo, ne drži nas u mraku i neznanju. Naravno, ako je na tebi da govoriš.

Link to comment

Raspitaj se kod tvog savetnika za fudbal, posto si tad bio mali, a i sam si rekao da se ne razumes u isti...

 

Ne znam sta ce ti toliki hejt ako te vec ne zanima...

 

uh, evo ga i cuvar vatre. dobro vece zelim. :)

 

jebote, stvarno, zasto hejtujem terzu, to je tako nedokucivo :(

@muslin

 

pa to, istraga ce pokazati.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

nije on cuvar vatre nego si ti ubacio pistolj u pricu

 

pa valjda je ocigledno da karikiram, mada me od terze to ne bi cudilo. mislim da su mu jednom panduri nasli pistolj koji nije registrovan.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...