Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

Terza je neka nasa verzija Maminja. Ili bar to zeli da bude. Sada je dobio igracku koja ima potencijal da od njega to i napravi. Sto kaze Posrbica - dok je ovakve vlasnicke strukture, neki Mamic je najbolje stomoze da nam se desi. A Terza je najblize Mamicu sto mi u Srbiji imamo. Jeste tacno ovo sto harper kaze, ali prosto to je to... tako nam je kako nam je...

 

I ovde prizivanje Mamića :isuse:

Mislio sam da je to rezervisano za komentare na Kuriru i Telegrafu.

 

Od toliko primera dobrih upravljanja klubom, zašto se u Srbiji jedan izrazito lopovski uzima kao poželjan?

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

I ovde prizivanje Mamića :isuse:

Mislio sam da je to rezervisano za komentare na Kuriru i Telegrafu.

 

Od toliko primera dobrih upravljanja klubom, zašto se u Srbiji jedan izrazito lopovski uzima kao poželjan?

 

Ja nista nisam prizivao. Ali je poredjenje vise nego ocigledno. 

 

Ajd jedan primer al da je sa ovog podneblja molim te? Samo nemoj Cuku molim te, jer to u Zvezdi ili Partizanu nikad ne bi pilo vodu. Ne zato stone valja, nego zato sto se ne krece od nule. 

 

Prosto, optimalno resenje je privatizacija i jasna vlasnicka struktura. Dok do toga ne dodje, neki Maminjo je nesto najbolje sto moze da se desi klubu. To ne znaci da je to dobro, vec najbolje iznudjeno resenje. Alternative su slicni likovi samo pride i nesposobni. Nije neki izbor, ali i tu postoji komparacija sta je bolje a sta gore. 

Link to comment

I ovde prizivanje Mamića :isuse:

Mislio sam da je to rezervisano za komentare na Kuriru i Telegrafu.

 

Od toliko primera dobrih upravljanja klubom, zašto se u Srbiji jedan izrazito lopovski uzima kao poželjan?

kako zašto, pa redovito igranje u europskim natjecanjima svake jeseni

- koliko je puta dinamo služio za gol razliku u lš 4-5, dobro to na stranu, ljudi su ovde željni velikih utakmica, spektakla, pa za to bi pristali i da im mesar iz surčina bude predsednik kluba, da prodaju igrače u najveće evro klubove umesto što danas čak i navodne talente poput lazovića ne mogu prodati ni za milku €

- jer ne vrede ništa, za razliku od dinamovih stranaca i domaći talenata koje marljivo skuplja maminjo

- maminjo je ovde simbol uspeha jbg

Link to comment

 

 

 Мишковић док хода својим ходником радници не смеју да пролазе поред њега, већ стану са стране док он хода. Зато је Делта ту, или Викторија група. Овде разне жене дају себи за право да држе говоре председнику клуба.

 

Умри

Link to comment

Zato i ne nabija okolinu na kurac, i ne prodaje igrače za 20-30 miliona evra, nego kupuje balvane za procenat. Ali to su jedine razlike, u svemu ostalom je preslikan 1 na 1.

Link to comment

Kad bolje razmislim, ne asocira me previse na maminja. Vise mi deluje kao neki vanbracni sin zeke & bika. Drugim recima, vise se oslanja na tu neku udbasku aroganciju, nego na lobe i performans.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Terzic je za razliku od Mamica a) skolovan i b) bavio se aktivno fudbalom.  Po ovom prvom vise je blizi i Cveletu i Zeki a po ovom drugom Bjeki.  Za razliku od Mamica i Crnog Bika, vodi racuna da u drustvu ne ispadne prost, neotesan i glup.

Link to comment

...ima iskustva u vodjenju kluba i zapoceo je postiplomske studije u finiksu. valjda je zavrsio, dugo je bio odsutan.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...