Jump to content
IGNORED

ФК Црвена Звезда 2014/15


porucnik vasic

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    527

  • katamaran

    507

  • Bright Billy

    470

  • MiddleClass

    349

Terza je neka nasa verzija Maminja. Ili bar to zeli da bude. Sada je dobio igracku koja ima potencijal da od njega to i napravi. Sto kaze Posrbica - dok je ovakve vlasnicke strukture, neki Mamic je najbolje stomoze da nam se desi. A Terza je najblize Mamicu sto mi u Srbiji imamo. Jeste tacno ovo sto harper kaze, ali prosto to je to... tako nam je kako nam je...

Link to comment

Meni dalje od "ne moze tamo neka zena da se dere na predsednika" ne treba da znam s kakvim profilom imamo posla. Tamo neka zena.

Naravno da ima tu povredjene sujete i samoumisljeniosti.  Ali verovatno ima i zaostale samoupravne bahatosti.  Ima u Zvezdi podosta zaposlenih koje su tu doveli raznorazni klupski mocnici i koji osecaju i pokazuju moc upravo zabog toga sto su protezei Kokeze, Tonceva, Dzaje, isl.

Link to comment

Koliko je ovo tuzno... Mislim, nista novo necu reci, naravno, ali... Ne toliko davno u klubu bi se nadali da ce Jovic ostati par godina i napraviti nekakav rezultat. Sada je cilj da postigne nekakvu cijenu. 

 

[na stranu generalna ljigavost Terzica, jelte]

Добро је да ти је хипокризија страна.  :fantom: Јовићев случај је наравно драстично другачији од случајева сваког озбиљније талентованог младог фудбалера који игра у клубу са великим финансијским проблемима.

 

+1

 

Swag

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

 

Ја ти учо већ пар дана спремам добродошлицу код комшија југословена очекујући да ћеш чим чујеш да су играчи у штрајку да опалиш једну од твјих већ легендарних пошалица на тему професионализма, плаћања и тих ствари...Нигде те нема, објективно си то заобишао у великом луку. А таман сам се понадао да ћеш онако домаћински да ме насмејеш.

 

Ima u Terzxicevom intervjuu dosta neukusa, samopromocije, hvalisanja i improvizacije, ali ima i dobrih zapazanja.  Na primer ocena Dzajiceve (ne)strucnosti ili kriticki osvrt na sistem upravljanja i javasluk u Zvezdi.  Po tome, ceo intervju se ne razlikuje mnogo od priloga ovdasnjih forumasa.

+1

Проблем је што је кукање и пљување по Звезди постало једнини могући начин да се пише о клубу за многе овде.  Пошто тим игра пристојније него ко зна колико година уназад, пошто тренер није демагог који о фудбалу појма нема, Милијаш игра вероватно боље него икад, појавило се пар клинаца који су јако талентовани а нису затражили исписницу, мора да се нађе нека мета за вежбање пљувачних жлезда.  Терзан је ту саморазумљив избор и до прве лоше утакмице биће опсесија Дебелог Шефа који прати са религиозном преданошћу лигу у којој је већина функционера за пар редова величине већи криминалци, Којота који ће да хејлује Мамиња док потпуно легално тера Едуарда да се одрекне пола својих примања, само да поменем најочигледније примере. Уча ће наравно да нас разгаљује својим врцавим хумором. До прве лоше одигране утакмице када ће гомила вербалног ћубрета да се обруши на играче и тренера. Па све у круг.

Link to comment

Šta znam, forsiranje i brendiranje klinca da bi se zaradilo na njemu zvuči kao plan

Tj kao napredak u odnosu na upadljivo  odsustvo plana i ideje u ovom klubu, počevši od 2007

 

Lalatovićeva ekipa za sada vrlo gledljiva, ima šta da se vidi, nije dosadno. Čak će mi i jebeni Milijaš nedostajati kada ode

 

Sledeći kapiten bi morao da bude Savo Pavićević, a zamenik Kovačević, zbog reakcije posle drugog gola juče. Mada će verovatno dati onoj budali Mijailoviću, kao čoveku od poverenja

 

Kakav je zdravstveni bilten pred derbi btw? Savo i Tesla su završili utakmicu povređeni, a Pečnik na aparatima

Edited by levi
Link to comment

Добро је да ти је хипокризија страна.  :fantom: Јовићев случај је наравно драстично другачији од случајева сваког озбиљније талентованог младог фудбалера који игра у клубу са великим финансијским проблемима.

 

 

Ја ти учо већ пар дана спремам добродошлицу код комшија југословена очекујући да ћеш чим чујеш да су играчи у штрајку да опалиш једну од твјих већ легендарних пошалица на тему професионализма, плаћања и тих ствари...Нигде те нема, објективно си то заобишао у великом луку. А таман сам се понадао да ћеш онако домаћински да ме насмејеш.

 

+1

Проблем је што је кукање и пљување по Звезди постало једнини могући начин да се пише о клубу за многе овде.  Пошто тим игра пристојније него ко зна колико година уназад, пошто тренер није демагог који о фудбалу појма нема, Милијаш игра вероватно боље него икад, појавило се пар клинаца који су јако талентовани а нису затражили исписницу, мора да се нађе нека мета за вежбање пљувачних жлезда.  Терзан је ту саморазумљив избор и до прве лоше утакмице биће опсесија Дебелог Шефа који прати са религиозном преданошћу лигу у којој је већина функционера за пар редова величине већи криминалци, Којота који ће да хејлује Мамиња док потпуно легално тера Едуарда да се одрекне пола својих примања, само да поменем најочигледније примере. Уча ће наравно да нас разгаљује својим врцавим хумором. До прве лоше одигране утакмице када ће гомила вербалног ћубрета да се обруши на играче и тренера. Па све у круг.

 

dobro, valjda kapiras da se zajebavam?! cela prica oko terzica je toliko odvratna da...ma jebes ga, mozda i nije za ovaj topik. uglavnom, navijaci su se lozili na apsolutno svaku upravu koja je do sada bila, a svaka je bila gora od prethodne. toliko o navijacima, a ja necu pisati na topiku posto fudbal ne pratim, samo mi je cela prica oko terzica fasinatna.

Link to comment

dobro, valjda kapiras da se zajebavam?! cela prica oko terzica je toliko odvratna da...ma jebes ga, mozda i nije za ovaj topik. uglavnom, navijaci su se lozili na apsolutno svaku upravu koja je do sada bila, a svaka je bila gora od prethodne. toliko o navijacima, a ja necu pisati na topiku posto fudbal ne pratim, samo mi je cela prica oko terzica fasinatna.

Да би нешто било добро зезање не сме да се понавља унедоглед. Просто и најомиљеније јело ти се огади ако да цепаш сваки дан по три пута.  

Ја једноствано мислим да у виртуелној држвави која се назива Вучићстан а има све карактеристике Раџа стално морално згражавање над једним те истим појавама( Терзан као тип фудбалског фунционера није никакав српски спецификум) једноставно нема никаквог смисла. Оно покушаш је или да нешто промениш или да потпуно игноришеш те појаве и усресредиш се на нешто друго што није тако јадно и гадно. 

Е сад надам се да Флегма неће да ми обрише пост и залепи ми  двонедељно гостовање у Катанги.

Link to comment
......

Проблем је што је кукање и пљување по Звезди постало једнини могући начин да се пише о клубу за многе овде.  Пошто тим игра пристојније него ко зна колико година уназад, пошто тренер није демагог који о фудбалу појма нема, Милијаш игра вероватно боље него икад, појавило се пар клинаца који су јако талентовани а нису затражили исписницу, мора да се нађе нека мета за вежбање пљувачних жлезда.  Терзан је ту саморазумљив избор и до прве лоше утакмице биће опсесија Дебелог Шефа који прати са религиозном преданошћу лигу у којој је већина функционера за пар редова величине већи криминалци, Којота који ће да хејлује Мамиња док потпуно легално тера Едуарда да се одрекне пола својих примања, само да поменем најочигледније примере. Уча ће наравно да нас разгаљује својим врцавим хумором. До прве лоше одигране утакмице када ће гомила вербалног ћубрета да се обруши на играче и тренера. Па све у круг.

Znas kako Vasicu, i forum ima svoju zutu stampu.  Tacnije forumase koji su tu da namiguju, podvriskuju, opsuju, uvrede i prospu po koju poluistinu ili neistinu.  To povecava forunski tiraz.

Edited by Dimitrije
Link to comment

+1

 

Pljuju čoveka koji je redak primer poštenog uspeha u ovoj žabokrečini, koji nema dlake na jeziku, zbog čega je u prošlosti često ispaštao.

 

 

Znas kako Vasicu, i forum ima svoju zutu stampu.  Tacnije forumase koji su tu da namiguju, podvriskuju, opsuju, uvrede i prospu po koju poluistinu ili neistinu.  To povecava forunski tiraz.

 

 

Адашевићу има ли ишта око Лазе? Јуче је баш онако био незаинтересован.

Link to comment

Добро је да ти је хипокризија страна.  :fantom: Јовићев случај је наравно драстично другачији од случајева сваког озбиљније талентованог младог фудбалера који игра у клубу са великим финансијским проблемима.

A?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...