Jump to content
IGNORED

FK Vojvodina


ficfiric

Recommended Posts

Да ли је још неко приметио колико Лазо има несразмерно велика стопала :lolol:

Као да је Хобит. :lolol:

Link to comment

Sutra totalna rasprodaja igraca. Ko hoce da ih gleda ima jos danas sansu.

 

Ako se preplanuli Lazo vratio bice 5:1 veceras. 

Ili za nas ili za njih.

Verujem za nas :)

Link to comment

Greota. Lepo igra vosa. Bilo bi lepo da ture par komada i pobede ako vec ne mogu da prodju. Koliko je bilo srece i lopta se kotrljala na vosinu stranu toliko protiv ovih ceha sve kontra...

Link to comment

Potpuno očekivan ishod. Vojvodina hrabra, ali hrabrost nije dovoljna protiv ozbiljnih ekipa. Glup autogol, ali bi Viktorija svakako dala gol u narednih desetak minuta, videlo se to. Posle je sve bilo rutina. Paločević solidan napred, Ožegović se previše šabanisao (premda su njegovi saigrači zaista ponekad birali neshvatljiva rešenja), Đurić skroz pogubljen.

 

Sve u svemu, realan domet, ne treba ovim rezultatom biti nezadovoljan.

 

Послато са LG-V400 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Naravno, Viktorija je ekipa za ligu šampiona. Vojvodininina šansa je bila u eventualnom njihovom poremećaju posle nesrećnog ispadanja u prošlom kolu, ali ništa od toga

Link to comment

Jebiga, Cesi su jedno 10 -15 godina ispred nas. U svakom pogledu.

Kao svaki debil nadao sam se da mozda mozemo nesto na frku u pocetku. Brz gol. Voda u usi. I slicno.

Nema vajde. Zadnje tri utakmice u Evropi 0:7.

Da se Italijani nisu zajebavali u prvoj to bi bio nas realan limit. Treci kolo.

 

Sad rasprodaja. Trece (cetvrto) mesto. I Kup Je Nas kao i uvek.

Link to comment

Fine evropske utakmice ovog leta. Ja sam zadovoljan, verovatno će nam isto trebati jedno 6 pokušaja u ovom poslednjem kolu i onda Kup je naš. :D Meni je juče bilo bolje nego protiv Sampdorije i šteta što nisu dali ni jedan gol ali šta je tu je. A ova što je bila pomoćni sudija je bila dobra mačka. :D 

Link to comment

Dakle...otisao Djuric (Turska)

 

Dosli - Rosic (Nis)...Antic (nekad bio mladi reprezentativac)...Vukcevic (Olimpija)...Kovacevic (KG...poznatiji po tome da je hapsen zbog palenja baklje na severu...bar znamo ko ce biti u timu protiv Vucicevih omladinaca).

 

Ivanic. Stanje trenutno nepoznato.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...