Jump to content
IGNORED

FK Vojvodina


ficfiric

Recommended Posts

Hmmm, nije bas tako.

Severna tribina (koja je ako ne najveca onda barem vrlo blizu kapaciteta zapada) jos nije ni pustena u prodaju.
Tek sutra krece prodaja.

 

Narod prvo navali na zapad (zbog krova). Onda kad on ponestane dobar je istok. Kad se istok rasproda polovina odustane jer nece da ide na sever. Koji je kao navijacka tribina ''moze biti sranja" iako se u poslednje vreme na severu skupi jedva 50 srednjoskolaca.

 

Juznu tribinu su gradili SNS - Treca Srbija - Dunav Drina strucnjaci tako da vec dve godine nije dobila upotrebnu dozvolu.

 

 

Link to comment

Ko je planirao da ide na tekmu nek pohita po karte, red do trčike

 

Ocekivano -_- . Kad ste zadnji put/ikada napunili tribine od raspada SFRJ?

Link to comment

Jel bio isti ili veći kapacitet? Sedeća/ stajaća mesta

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапаток

Sad ne mogu da se setim, mislim da je sever već bio izgrađen, a da je jug, takav, kakav je jeoš bio u upotrebi, pa ispada da je bilo više mesta, nego sad...

 

ALi nisam siguran da je sever bio završen (a Werder sam gledao sa severa :isuse:)...

Link to comment

òpa, radisa najverniji™

Imao sam kartu za Istok, ali nisam mogao da uđem, jer sam došao samo 3 sata pred utakmicu, trebalo je doći bar 5 sati ranije... :(

Link to comment

ma nije tada nigde bilo stolica

Ma da nije nigde bilo stolica, ko spominje stolice...

 

Pederi su prodali jedno 3 puta više karata za istok, i onda su sve koji nisu ušli pustili na sever... A da, tad je istok bio još mali, jel tako? Ipak je bio manji kapacitet...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...