Jump to content
IGNORED

FK Vojvodina


ficfiric

Recommended Posts

ima nas par sa foruma smo redovni na severnoj tribini, desi se ponekad i neko gostovanje

 

ja nesto mislim da povedem i cerku na utakmicu. onda bi zapad bio bolja varijanta.

valjda ce biti karti da se kupi

Link to comment

Dobar zreb, atraktivan protivnik, a nije neprolazan. plus Italijanima prvenstvo pocinje krajem avgusta, to ce im biti prva takmicarska utakmica, a Vosa ce do tada imati sest.

 

+1

 

Najbolja utakmica nekog srpskog kluba u Evropi jos od ... pa odavno... Mogu misliti tu histeriju da je recimo FK Terza kokeza odigrao nesto slicno, a ovako to prolazi dosta tiho...Bravo Voso.

 

Treba biti ozbiljan u revnasu. I sama Vosa je prosle godine izgubila 4:0 u prvoj utakmici od Trencina, a u revansu zamalo prosla. Nek im to bude nauk.

Edited by Nikodije
Link to comment

ja nesto mislim da povedem i cerku na utakmicu. onda bi zapad bio bolja varijanta.

valjda ce biti karti da se kupi

Možemo mi poneti barjake na zapad nije frka....

 

 

 

 

 

 

 

 

Zezam se bre, kakva tribina, i ja planiram nešto udobno...biće sigurno redovi ză karte, treba se smestiti u red pre otvaranja blagajna

Edited by Duci Simonovic
Link to comment

S obzirom koliko su jeftine sezonske mislim da nema smisla cekati u redu za kartu i mozda ostati bez karte ako ne dodjes na vreme.

 

Kod drugog gola, ko je izbacio Ozegovica?

Kod treceg je asistirao Nastic?

Ivanic kod drugog i Nastic kod treceg.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...