Jump to content
IGNORED

FK Vojvodina


ficfiric

Recommended Posts

Daće dobri Allah nekog povoljnog protivnika u žrebu, bilo bi prejako da Srbija dobije dva predstavnika u grupnoj fazi.

koje godine smo poslednji put imali dva tima u grupnoj fazi, zna li neko? gde je boza zvani pub? :D

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Sad da izvuku Steauu

 

Daće dobri Allah nekog povoljnog protivnika u žrebu, bilo bi prejako da Srbija dobije dva predstavnika u grupnoj fazi.

Recimo oni Moldavci.

Link to comment

wow, svaka cast! Jbt, ja sam prognozirao da ce se ovako nesto desiti, ali u suprotnom smjeru, da ce Samp da odvali Vosu :D

 

Fenomenalan rezultat!

Link to comment

Vojvodina je i prosli put dobila najlakseg protivnika, Serif i ispala posle sjajnih partija koje je pruzila sa Turcima u prethodnom kolu. Valjda ce konacno smoci snage za taj korak dalje.

Link to comment

wow, svaka cast! Jbt, ja sam prognozirao da ce se ovako nesto desiti, ali u suprotnom smjeru, da ce Samp da odvali Vosu :D

 

Fenomenalan rezultat!

 

ti od danas da batalis zabarsku ligu i pazljivo da pratis JSL majstore :Hail:

Link to comment

Свака част али ако сада крене нека еуфорија може се десити да буде густо и у реваншу а испадање у наредном колу скоро сигурица. Ово кажем јер сам гледао целу утакмицу и свка част на првих пола сата првог полувремена и првих 15ак минута другог али за више снаге нема. Иначе Ожеговић је говнар и поред тога што је погодио два комада, како се само вуче док се остали играчи труде да узму лопту, брука то видети.

Невероватно како су се играчи Сампе предали у последњих 15 минута и греота би било да Војводина није дала барем тај један а могла је више.

Link to comment

Upišo sam se od sreće. Ožegović izgledao kao Ibrahimović pored Sampdorijine odbrane.  :kralj:

 

 

Vojvodina je i prosli put dobila najlakseg protivnika, Serif i ispala posle sjajnih partija koje je pruzila sa Turcima u prethodnom kolu. Valjda ce konacno smoci snage za taj korak dalje.

Tada je abubakar otisao i nije igrao poslednje kolo. Valjda sada nece prodati nikoga pre zavrsetka kvalifikacija.

Link to comment

AKo dobiju recimo Borusiju, Bilbao... džaba im sve... trebaće im sreće u žrebu da padne neki Liberec..

 

U svakom slučaju svaka čast za ovo večeras :Hail:

 

image.png

Edited by Далибор
Link to comment

Сад вреди ли тај Ожег или не?

Ako se ja nešto razumem u taj fudbal i ono što sam video večeras....vredi ;)

Link to comment

Сад вреди ли тај Ожег или не?

Pa jeba ga, ja ga inače ne volim, ali je večeras odigrao odlično... Imao je još par odličnih otvaranja, ali mu nisu dodali loptu...

 

Jbg, čovek je zabio 2 gola, treći je pao posle njegovog šuta i odbitka, stvarno je večeras bio odličan...

Link to comment

Vojvodina je i prosli put dobila najlakseg protivnika, Serif i ispala posle sjajnih partija koje je pruzila sa Turcima u prethodnom kolu. Valjda ce konacno smoci snage za taj korak dalje.

 

Prvo da prođu revanš. Sjajna igra, ali kako je Sampdoria igrala, bolje da su poslali omladince večeras. Ovako loše nisam video da stoji neki tim iz Italije nikada, nebrojeno netačnih dodavanja i loših odluka. Vojvodina je odlično koristila puno prostora između linija Sampdorije i dobila puno duela. I dalje deluje nesigurno u odbrani, ima puno prostora za realizaciju protivnik. Htelo je Vojvodinu prilično u ovom meču, ali su i zaslužili stavom prema igri. Ivanić odličan, Ožegovića nisam prepoznao, deluje kao mnogostruko bolja verzija sebe od pre dve godine.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...