Jump to content
IGNORED

Politika i poplave


Turnbull

Recommended Posts

Inače, Djilas je oštro reagovao. Nije uspeo da pomene bilo koje ime, ali se pominju neki anketni odbori... Stvarno se nadam (mada mi je strepnja mnogo dublja™) da će Pajtić nekako uspeti da pobedi... Ovo je propast. 

 

Neverovatno, čovek je konačno izašao iz mišje rupe i napisao šta je napisao. Pajtić ne može biti gore rešenje od njega, mada ni tu ne gajim neke iluzije.

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    161

  • harper lee

    56

  • Aće

    54

  • ficfiric

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inače, Djilas je oštro reagovao. Nije uspeo da pomene bilo koje ime, ali se pominju neki anketni odbori... Stvarno se nadam (mada mi je strepnja mnogo dublja™) da će Pajtić nekako uspeti da pobedi... Ovo je propast. 

 

Sa Slobodanom Milosavljevicem kao kandidatom za potpredsednika?

Neka hvala.

Link to comment

Sa Slobodanom Milosavljevicem kao kandidatom za potpredsednika?

Neka hvala.

 

Ovo nisam znao, onda je možda najbolje da odlete ispod cenzusa, pa šta nam bog da.

Link to comment

nema toga koga toaletoidi ne mogu da kompromituju. ti i ja da smo na vrhu DS-a ispali bismo kompromitovani.

 

Tako je. 

Zato predlagam mene za budžu!

/Promotivni spot ćete naći na časnom topiću o političkoj (ne)korektnosti /

 

 

 

p.s.               ljudi, ja ne smem d'izađem s foruma, jer se plašim da ne fasujem ovo lood'lo,

Čekam da svane pa da dignem štednju iz banke

( dok se nisu setili da i to maznu) i odem u..Kazablanku.

Jesu rekli da onom tkome se ne svidja ovde - može d'de?Jesu.

Molim lepo.

Edited by Sir Oliver
Link to comment

Ovo nisam znao, onda je možda najbolje da odlete ispod cenzusa, pa šta nam bog da.

 

 

Rok za kandidaturu istekao je juče u 18 sati, a kako je Tanjugu rečeno u DS, Đilas je dobio podršku 80 opštinskih odbora, dok je Pajtića podržalo 50.

Kanididati za potpredsednike stranke, kojih prema Statutu ima pet, su u Đilasovom timu Borislav Stefanović, koga je za tu funkciju podržalo 80 opštinskih odbora, Dragan Šutanovac sa 77 odbora podrške, kao i Goran Ješić sa 68 odbora.

 

 

U Đilasovom timu su i Nataša Vučković, aktuelni potpredsednik stranke koju je podržalo 76 opštinskih odbora i Maja Videnović sa podrškom 17 opštinskih odbora i 150 delegata.

Kandidati za potpredsednike DS koje će predložiti Pajtić su Dejan Nikolić, koga je podržalo 27 opštinskih odbora stranke, Gordana Čomić sa 40 opštinskih odbora "iza sebe", Branislav Kuzmanović sa 12 i Slobodan Milosavljević sa 13 opštinskih odbora podrške.

Podrška za kandidaturu za potpredsednika stranke potvrđena je i Milošu Đaiću, koji je dobio podršku 25 članova Glavnog odbora. Izborna skupština DS zakazana je za 31. maj.

Link to comment

ja mislim da bi svi ljudi iz prihvatnih centara mogli da se okupe ispred vlade, preventivno

 

 

bojim se da toliko osiromašeni ljudi nikada to neće uraditi, jer bukvalno zavise od te vlade i boje se da je iznerviraju i da im ne uskrate ni ovo malo hleba koliko dobijaju.

 

ima li neka procena, koliko se ljudi nalazi u prihvatnim centrima ?

sada mi odnos države prema tim ljudima, a što je i km opisivala na nekoj od tema, deluja kao mnogo veća potencijalna mina za vlast nego same poplave i zato mi tek nije jasno što se ne pošalje nešto iz tih čuvenih robnih rezervi i što se dopušta da ti ljudi gladuju (naravno da računam da im je potencijalni udarac na fotelje daleko veći motiv od nečega tako prozaičnog kao što je ljudski život)

Link to comment

vjerujem da samo prave grub, nespretan i bezobrazan prelaz na snabdijevanje prihvatnih centara iz centralizovanog izvora. samo sto to nije 'samo'.

Edited by morgana
Link to comment

bojim se da toliko osiromašeni ljudi nikada to neće uraditi, jer bukvalno zavise od te vlade i boje se da je iznerviraju i da im ne uskrate ni ovo malo hleba koliko dobijaju.

 

ima li neka procena, koliko se ljudi nalazi u prihvatnim centrima ?

sada mi odnos države prema tim ljudima, a što je i km opisivala na nekoj od tema, deluja kao mnogo veća potencijalna mina za vlast nego same poplave i zato mi tek nije jasno što se ne pošalje nešto iz tih čuvenih robnih rezervi i što se dopušta da ti ljudi gladuju (naravno da računam da im je potencijalni udarac na fotelje daleko veći motiv od nečega tako prozaičnog kao što je ljudski život)

Ali, oni i ne dobijaju nista od Vlade. Sve sto dobijaju je od drugih gradjana. Jel lepo rek'o Rasim, da nema potrebe da drzava otvara robne rezerve i daje bilo sta.

Link to comment

Greh je pominjati i najmanji oblik opozicije.

 

Ako je opozicija bila na dnu dna ove poplave su je posteno udavile u mulju i oporavak ce biti dug, na granici nemoguceg - kao kad lekari daju minimum sansi za oporavak.

Link to comment

Ali, oni i ne dobijaju nista od Vlade. Sve sto dobijaju je od drugih gradjana. Jel lepo rek'o Rasim, da nema potrebe da drzava otvara robne rezerve i daje bilo sta.

Ovo sam propustio. 

 

Čekaj, svo zbrinjavanje ugroženim po kolektivnim centrima palo je na leđa solidarnih građana? Da li je država makar nešto izdvojila? neke novce, robu, sl?

Link to comment

Ovo sam propustio. 

 

Čekaj, svo zbrinjavanje ugroženim po kolektivnim centrima palo je na leđa solidarnih građana? Da li je država makar nešto izdvojila? neke novce, robu, sl?

Ne. Cak se lepo Rasim pohvalio da do sada nije bilo potrebe da drzava daje bilo sta iz robnih rezervi.

 

Nazickali su i benzin za helikoptere, masine i pumpe, pripretili privatnim firmama da doniraju non-stop. Za sada drzava samo inkasira donacije.

 

A Lazar(29) je obezbedio da frequent flyer-i Etihada, mogu da ustupe svoje milje za postradale.

Edited by Tresko
Link to comment

nece se ovajditi kao sa zajmom za srbiju i starom stednjom, ali kanuce svakako. jbt, implementatori i tvorci najvecih organizovanih pljacki naroda su opet tu, i narod leti, dariva. pomoc samo direktno u ruke onom kome je potrebna, posrednici, a narocito drzava STOP. 

 

btw, i zeleznice srbije se obracaju posl. partnerima i traze da im se donira pomoc.

Link to comment

Ovo sam propustio. 

 

Čekaj, svo zbrinjavanje ugroženim po kolektivnim centrima palo je na leđa solidarnih građana? Da li je država makar nešto izdvojila? neke novce, robu, sl?

ništa nije izdvojeno, sve je na građanima

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...