Jump to content
IGNORED

Politika i poplave


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    161

  • harper lee

    56

  • Aće

    54

  • ficfiric

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inače, Djilas je oštro reagovao. Nije uspeo da pomene bilo koje ime, ali se pominju neki anketni odbori... Stvarno se nadam (mada mi je strepnja mnogo dublja™) da će Pajtić nekako uspeti da pobedi... Ovo je propast. 

Link to comment

Inače, Djilas je oštro reagovao. Nije uspeo da pomene bilo koje ime, ali se pominju neki anketni odbori... Stvarno se nadam (mada mi je strepnja mnogo dublja™) da će Pajtić nekako uspeti da pobedi... Ovo je propast. 

Šija-vrat...

Link to comment

Šija-vrat...

 

Pa jbg, ako ništa, neka promena. Uostalom, čovek je svetski izgubio izbore, promena je normalna. Doduše ne u Srbiji, ali je nešto što je generalno normalno. 

Link to comment

Pa jbg, ako ništa, neka promena. Uostalom, čovek je svetski izgubio izbore, promena je normalna. Doduše ne u Srbiji, ali je nešto što je generalno normalno. 

Imaš moje mišljenje, par strana unatrag. To sve treba razvijati, i praviti vrh DSa od ljudi koji nisu poznati glasačkom telu i/ili od ljudi koji nisu kompromitovani.

 

Inače, na sledećim izborima, ni cenzusa neće biti.

Link to comment

vucic je sa ovim rezultatom, resetovao politicki sistem u srbiji.

zatrebace infrastruktura pojedinih stranaka, ali mora sve iz pocetka.

Link to comment

Inače, Djilas je oštro reagovao. Nije uspeo da pomene bilo koje ime, ali se pominju neki anketni odbori... Stvarno se nadam (mada mi je strepnja mnogo dublja™) da će Pajtić nekako uspeti da pobedi... Ovo je propast. 

 

Neće, gotovo je to.

Link to comment

Imaš moje mišljenje, par strana unatrag. To sve treba razvijati, i praviti vrh DSa od ljudi koji nisu poznati glasačkom telu i/ili od ljudi koji nisu kompromitovani.

 

Inače, na sledećim izborima, ni cenzusa neće biti.

 

nema toga koga toaletoidi ne mogu da kompromituju. ti i ja da smo na vrhu DS-a ispali bismo kompromitovani. 

Edited by MancMellow
Link to comment

nema toga koga toaletoidi ne mogu da kompromituju. ti i ja da smo na vrhu DS-a ispali bismo kompromitovani. 

 

O tome je DS trebao da razmišlja pre par godina kada je Đilas bio suvlasnik jednog a stranka se obilato koristila uslugama ostalih.

Link to comment

nema toga koga toaletoidi ne mogu da kompromituju. ti i ja da smo na vrhu DS-a ispali bismo kompromitovani. 

OK, jebeš to što toaletoidi pišu.

 

Ti ljudi stvarno jesu kopromitovani svojim ponašanjem i svojim učešćem u predhodnim vlastima. U krajnjoj liniji, narod ima trenutnu percepciju toga, pa sve i da nije sve tačno. I to je problem.

 

Da se sad neko nepoznat pojavi, trebalo bi mnogo toga da se desi da narod poveruje da je taj neko lopov, ako već nema takvu percepciju. I to je prednost, koja treba biti tražena u opoziciji. Jer, uskoro će se i o ovima pričati isto, možda ne javno, ali, polako...

 

 

pa ništa, onda, rađaće se neka nova opozicija...

 

Bojim se da je tu problem, što neće, nema odakle. Radule ostaje, uz krajnju desnicu, jedini opozicionar, ako se DS samoubije, kao što već čini. A to je smešno :(

Link to comment

Dveri? :s_c:

 

edit: manc

 

pa nije nemoguće da bude ko u Ukrajini, neka suluda saradnja liberalnih i nacionalističkih snaga tj više mi nije to neki SF scenario.

 

edit: mada, ne Dveri, ko zna šta...

Edited by MancMellow
Link to comment

et manc

Da ti pravo kazem nije ni meni. Mada, nisam ekspert za srbijansku politicku scenu za poslednju deceniju+, pa malo ili nista znam o tim novim dverima i radulovicima.

Ali, jedva cekam da stoka koja se pojavila uz milosevica krajem osamedestih i pocetkom devedesetih, i zbog kojih sam pasao sankcije i mrzao se na protestima, krene putem pozarervackih lipa. Moze i u literalnom smislu;-)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...