Jump to content
IGNORED

Politika i poplave


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    161

  • harper lee

    56

  • Aće

    54

  • ficfiric

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

PT je veoma blizu poente, uopšte ne treba da se obazireš na priču ko će ove da zameni jer su svi isti. Naravno da su svi (suštinski) isti, sve smo to odavno apsolvirali. Medjutim, ovaj radikalski šljam je uneo nov momenat u igru - stravično su ubrzali proces urušavanja sistema tj njegove implozije. DS je to mogla da gura još godinama, prodaju ovo, prodaju ono, zaduže se tu i tamo, potrajalo bi to. Ovi su ubacili u sedmu brzinu i tako efikasno potkopavaju već načete temelje ove truleži, da je to fascinantno. Učiniće sistem potpuno neodrživim mnogo pre nego što bi i najzadrtiji optimista očekivao. Država je kompletno i nepovratno fejlovala, to se ovih dana vidi kao na dlanu. Ostala je kula od karata u koju samo neko treba da dune i to je to. Još jednom, ja mislim da je pitanje veoma skore budućnosti kada će neko dunuti i rešiti to. Šta god da se desi posle, može da bude samo bolje od ovog sada. Niko nije uspeo da sastavi kompletnu državnu upravu od armije imbecila i nikogovića, pa neće to uspeti ni srpski radikali. Njihova namera da uspostave potpunu diktaturu imbecila i nikogovića upravo će uništiti sistem koji ne može da opstane bez minimuma sposobnog tkiva. Radikalski imbecili trenutno uklanjaju taj poslednji minimum, i to ga uklanjaju brzinom kojom termiti razgradjuju drveni sanduk. Sistem se zeznuo, kreirao je antimateriju i sada će platiti cenu.

 

Nema mnogo sta da se doda ovome. Diktatura je u stvari komplikovan sistem, koji, posto tu nema procedura i institucija, mora da se oslanja na vanredno intuitivne, kreativne i sposobne kadrove. Ovde toga naravno nema i zato to ne moze da traje predugo. Dovoljno je priosetiti se Miloseviceve ekipe i uporediti to sa ovim montipajtonovcima sada. Na pamet mi padaju Borka Vucic&Jorgovanka Tabakovic. Nece ovo dugo trajati. 

Link to comment

Čvrsta guza Maje Japundže je i dalje jači utisak od gostiju ...

 

Она је једини разлог због чега не мењам канал. :naughty:

Link to comment

beowlove analize inace jako volim, ali mislim da grdno masi sa ovom. konacni pad i potpuna demontaza sistema posle koga moze doci samo bolje je imo  iluzija. rusimo stracaru da bismo krenuli u slobodni pad a dna nema.

Link to comment

kolko će još trajati taj njihov dekameron™?

mislim i onaj originalni je trajao 10 dana od izbijanja kuge, ovi guslaju već 13. dan...

jel to svaka televizija organizuje svoju verziju ili šta? ništa ne razumem a vidim da vam je baš lepo uz to... jesam zakasnila il će biti još?  ^_^

 

Pa i oni bokacovi su originalni dekameron guslali dve nedelje, znaci ovi imaju jos dan fore ^_^

 

 

 

Nego, ovaj vas pbp me bacio u devedesete. Srbijo, majko! :ph34r:

Link to comment

Nego, ovaj vas pbp me bacio u devedesete. Srbijo, majko! :ph34r:

 

Cuti, bar mozes da gledas dobru kosarku, a sta da radimo mi koji smo u 2014? :(

Link to comment

Nego, ovaj vas pbp me bacio u devedesete. Srbijo, majko! :ph34r:

na pogreshno te bacio. sad opet ulazimo u josh drugachiju reku ^_^

Link to comment

Pa i oni bokacovi su originalni dekameron guslali dve nedelje, znaci ovi imaju jos dan fore ^_^

 

 

 

Nego, ovaj vas pbp me bacio u devedesete. Srbijo, majko! :ph34r:

jes vala, deset pričali, četiri se odmarali.

trebalo je još petoro da dovedu u studio. ne može ovako, premalo je sadržaja  -_-

Link to comment

ako stvarno fantaziraju da prave 'radne akcije' na koje će da dolazi novootkrivena 'fantastična' omladina da im šljaka u mulju za DŽ. pa da tako uštede na obnovi, ima da dožive neviđeni fijasko.... a pošto nijedna druga ideja trenutno nigde nije javno pomenuta, a oće i zakone da menjaju zbog tih 'akcija' onda će imati zanimljiv sudar sa realnošču....

 

biće veselo kad za koju nedelju posle propasti koncepta 'radnom akcijom u 21. vek' Vrhovnik počne da pljuje po 'truloj omladini' i 'propalim degenerisanim generacijama'... bar će onda narod da se odmori od prozivki što ništa ne valja...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...