Jump to content

Politika i poplave


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    161

  • harper lee

    56

  • Aće

    54

  • ficfiric

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

Diković i Krle !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ima li kraja ??????????????????????????????'

Tu je i Krle?

 

Fali još samo Luković.

Link to comment

Niko nije uspeo da sastavi kompletnu državnu upravu od armije imbecila i nikogovića, pa neće to uspeti ni srpski radikali. Njihova namera da uspostave potpunu diktaturu imbecila i nikogovića upravo će uništiti sistem koji ne može da opstane bez minimuma sposobnog tkiva. Radikalski imbecili trenutno uklanjaju taj poslednji minimum, i to ga uklanjaju brzinom kojom termiti razgradjuju drveni sanduk. 

dodaj na to i iste takve imbecile u javnim preduzećima. ljudi koji ne znaju da rade ništa. i to njihovo neznanje nije više vidljivo samo visokoobrazovanima u firmi. vidljivo je čistačicama.

 

ortak me sinoć podsetio da sam mu još pre nekoliko meseci rekla da predosećam da će se nešto desiti, da mora da se desi, jer je ovo neodrživo i mnogo brzo se survava.

Link to comment

Ali koja logika je sacuvati Cuckovica? Da mi je neko ponudio kvote na to ko ce biti zrtveni jarac vlade, rekao bih 1/1 on, i sad ovo. Apsolutno nebitan, sporedni velmoza, koji bi otisao sa politicke scene bez da se bilo ko uzbudi a gomile bi bile zadovoljene sto je neka odgovornost nekome pripisana. Nikad necu razumeti.

 

Логика је да је он од сада уцењен човек који ће морати бити врло, врло послушан, иначе оде у ћорку. Као што су у доба СФРЈ криминалци били послушни спрам ДБ-а за који су одрађивали послове по белом свету.

Link to comment

Ali koja logika je sacuvati Cuckovica? Da mi je neko ponudio kvote na to ko ce biti zrtveni jarac vlade, rekao bih 1/1 on, i sad ovo. Apsolutno nebitan, sporedni velmoza, koji bi otisao sa politicke scene bez da se bilo ko uzbudi a gomile bi bile zadovoljene sto je neka odgovornost nekome pripisana. Nikad necu razumeti.

 

od predsednika gradske opštine do grada put nije dugačak, uz pride iznet prljav veš da republika nije dala pare za ovo, smanjila je budžet za ono itd. to bi bilo neprijatno™ za suviše veliki broj ljudi.

 

braneći čučkovića država brani sebe.

 

 

edit: samo logiciram, odbijam da gledam...

Link to comment

Diković euforičan. Tako je sa svim vojnim starešinama koji nemaju ni dan učešća u ratu, zbog čega su frustrirani. I onda dođe nešto ovako i oni konačno počnu da se osećaju korisnim ...

Link to comment

Krle: Kriza još uvek traje, nije vrema za politiku i optužbe!

 

Roni, Krle, roni! Specijalizacija iz proktologije nikad nije bila bliža!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...