Jump to content

Politika i poplave


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    161

  • harper lee

    56

  • Aće

    54

  • ficfiric

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

odokativna metoda pracenja vodostaja na nasipima, trebaju sateliti?!?

 

Koliko je ovo bezobrazan covjek a niko od ovih da mu odgovori. Pranje mozga.

Link to comment

Da. Ovo gledam oko sebe poslednjih godinu dana, upravo ovo.

Fantomske zaposlene (preciznije ova podela ide na fantome i fikuse, od kojih prvi ni ne dolaze na posao, a ovi drugi dolaze ali ne rade aps ništa jer su nekvalifikovani). Pa nebulozna menjanja sistematizacije da se u nju uklope pekar, lekar, apotekar.

 

Samo da primetim, kao zaposlen u državnoj ustanovi, da sam isto primećivao u periodu od 2008-9.  Po ovom pitanju, naprednjaci su samo nasledili stanje i preusmerili ga u svoju korist.

 

edit: Period 2008-2012 stranački direktor, DS, nakon toga nestranačka ličnost radikalskih ubeđenja, bliska SPS-u. Za sada odoleva pritisku besmislenog zapošljavanja.

 

Edited by JozoMujica
Link to comment

Ali koja logika je sacuvati Cuckovica? Da mi je neko ponudio kvote na to ko ce biti zrtveni jarac vlade, rekao bih 1/1 on, i sad ovo. Apsolutno nebitan, sporedni velmoza, koji bi otisao sa politicke scene bez da se bilo ko uzbudi a gomile bi bile zadovoljene sto je neka odgovornost nekome pripisana. Nikad necu razumeti.

Link to comment

Samo da primetim, kao zaposlen u državnoj ustanovi, da sam isto primećivao u periodu od 2008-9.  Po ovom pitanju, naprednjaci su samo nasledili stanje i preusmerili ga u svoju korist.

 

bemliga, u mom malom mistu F&F su dosli sa SNS-om. pre ih nije bilo, mnogo smo malecni i usko strucni pa se nisu usudjivali. ovi nemaju tih problema.

ne pricam o vrhovnom rukovodstvu, njega menjaju. nego o obicnim zaposlenima. nismo imali nekvalifikovane i imaginarne do dolaska SNSa. 

Edited by pt 2.0
Link to comment

Ali koja logika je sacuvati Cuckovica? Da mi je neko ponudio kvote na to ko ce biti zrtveni jarac vlade, rekao bih 1/1 on, i sad ovo. Apsolutno nebitan, sporedni velmoza, koji bi otisao sa politicke scene bez da se bilo ko uzbudi a gomile bi bile zadovoljene sto je neka odgovornost nekome pripisana. Nikad necu razumeti.

Meni recimo nikako nije jasno u cemu je razlika izmedju njega i sline sa jedne strane i hiljade i hiljade drugih pitomaca partokratske akademije, koji dobiju "samo" lokalne nagrade? Bolje se uvlace u bulju? Garant ucenjuju nekoga necim.

Link to comment

Miki Rubiroza, koga je glumio Mki Manojlović, u jednoj epizodi serije "Grlom u jagode" kaže, parafraziram: "Nema čoveka koji se ne prodaje. Pitanje je samo za koliko - how much!"

 

Kad neko pomisli da je emisija dno, otvori se poklopac tog dna i u studiju se pojavi - Nebojša-Neba Spaić ...

Link to comment

Ali koja logika je sacuvati Cuckovica? Da mi je neko ponudio kvote na to ko ce biti zrtveni jarac vlade, rekao bih 1/1 on, i sad ovo. Apsolutno nebitan, sporedni velmoza, koji bi otisao sa politicke scene bez da se bilo ko uzbudi a gomile bi bile zadovoljene sto je neka odgovornost nekome pripisana. Nikad necu razumeti.

MOže da povuče Malog, rekao bih. Tj. može da ponavlja da je on hteo evakuaciju, a da Mali nije dozvolio. A to je po rejtinge vrlo nezgodno.

Link to comment

Nebojša Spajić!!!

Ako su ovo neka bliska "braća" onda smo stvarno propali.

Ne mogu da verujem da su masoni ovako nisko spali. Eeee, majstore, majstore.....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...