Jump to content
IGNORED

Politika i poplave


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    161

  • harper lee

    56

  • Aće

    54

  • ficfiric

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Мора да се нађе кривац и за ову змију отровницу што је ујела бабу.Кажу да је то први случај у Убу.

Јесте дошла мучена змија да искористи ситуацију и уједе бабу.

Link to comment

^^

 

U tom kraju ima zmija, ima čak i poskoka, seru budale.

 

Ма знам да серу,него ми није јасно како и змију и бабу умешаше у причу о откази двојци мученика који нису поправили сирену.

Edited by Блок_64
Link to comment

Ма знам да серу,него ми није јасно како и змију и бабу умешаше у причу о откази двојци мученика који нису поправили сирену.

pa sasvim se uklapa u zvaničnu verziju. generalno gledano, kriv je Bog; od Pusija pa do poslednjeg lokalnog samoupravljača svi su dali sve od sebe, jedino je zakazala sirena za šta su kriva ova dvojica. neumoljiv princip odgovornosti na delu.

uostalom, beatakeshi objasnio. vlada da uzme za slogan "riba se čisti od repa."

 

edit. a, ne čitam dobro, izvini bloče, ne znam ni ja kako se zmija tu našla.

Edited by malkin
Link to comment

Te jadne zmije se izbezume u ovakvim situacijama i izmile u nedoba godine. Bilo ih je onoliko 1999-te, pa je neki majmun iz Valjeva tada na RTS-u lupetao da NATO iz aviona izbacuje poskoke i kobre da bi nas sjebao.

Link to comment

Danas je na gradskom štabu predsednik opštine Rakovica rekao da je posle poplave Topčiderke stanje katastrofalno...

Link to comment

Te jadne zmije se izbezume u ovakvim situacijama i izmile u nedoba godine. Bilo ih je onoliko 1999-te, pa je neki majmun iz Valjeva tada na RTS-u lupetao da NATO iz aviona izbacuje poskoke i kobre da bi nas sjebao.

kakvo vreme. 

Link to comment

pa sasvim se uklapa u zvaničnu verziju. generalno gledano, kriv je Bog; od Pusija pa do poslednjeg lokalnog samoupravljača svi su dali sve od sebe, jedino je zakazala sirena za šta su kriva ova dvojica. neumoljiv princip odgovornosti na delu.

uostalom, beatakeshi objasnio. vlada da uzme za slogan "riba se čisti od repa."

 

edit. a, ne čitam dobro, izvini bloče, ne znam ni ja kako se zmija tu našla.

 

Па не би се нашла змија да је се огласила сирена :naughty: .Овако није била сирена за опасност па је она помислила да може слободно да уједа.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...