Jump to content
IGNORED

Politika i poplave


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    161

  • harper lee

    56

  • Aće

    54

  • ficfiric

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

Čekajte, jel' oni to njega hoće da obrane. Ne kapiram, nije iz njihove stranke, a nekog će morati da žrtvuju, Sloba je za ove bolide bio Čerčil lično.

Link to comment

Pa neće moći da ostane kao da ništa desilo, biće svačeg u Obrenovcu.

 

 

To sam i ja mislio, ali ovo pojavljivanje kod stoke bezrepetm govori drugačije.

Link to comment

^^

 

Meni je on logičan za žrtvenog jarca, ali ovde kod nas je logika davno zaboravljena kategorija.

Edited by Anonymous
Link to comment

Čekajte, jel' oni to njega hoće da obrane. Ne kapiram, nije iz njihove stranke, a nekog će morati da žrtvuju, Sloba je za ove bolide bio Čerčil lično.

 

Ćuti, to je još srećna okolnost...

Link to comment

Uglavnom je pričao o tome šta je radio kada je bilo jasno da je katastrofa bila neizbježna. O tome gdje je bio i šta je radio od četvrtka u 23 pa do petka u 3 ujutru, zašto nije naređena hitna evakuacija ili makar nisu oglašene sirene, nismo ništa saznali.

Link to comment

ajmo prognoze, ko ce da padne?

 

nece niko da padne, cucko ce sam ponuditi ostavku, iz moralnih™ razloga, i otplivati na neku sporednu funkciju.

vucicevi ce se potruditi da izvuku neki aferu dulicevog tipa, o malverzacijama u sistemu odbrane od poplava ili nesto slicno (kao sto se vec nagovestava tekstom u informeru). narod ce se sladiti tabloidnim proganjanjem svih koji nisu "na liniji" ... bolne reforme ce dobiti novu dimenziju.

Edited by Takeshi
Link to comment

mislim da i kafe kuvarica treba da dobije otkaz sto je slabom turskom bez secera propustila da podigne borbenu gotovost kriznog staba

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...