Jump to content
IGNORED

Poplave u Srbiji, BiH i Hrvatskoj


kapetanm

Recommended Posts

Mislim da će 1 služba da ima radni vikend. Samo je pitanje taktike : a) onemogućiti uopšte skupljanje b) smanjiti broj ljudi koji se pojavljuju na broj koji je blamaža i reći : koga bre vi predstavljate?

 

Послато тетејцем

Link to comment

A propo poplava, ja sam prosle nedelje upisao prvo ovosezonsko kupanje. Voda je bila ledena, ali za divno cudo cista i malo brza od uobicajenog. Vec danas i za vikend, je u pravoj temperaturi i dosta cista za pojam Save u Sapcu,  taman da rashladi (kamo srece da moze cele sezone da bude ovakva ).

Gledajuci sa distance od pre mesec i po dana kada smo svi, strucnjaci, bili sigurni da nece biti kupanja do avgusta (a mozda uopste ove godine) i gledajuci ovih dana tu istu reku i plazu, samo se nasmejem svestan koliko u stvari nemamo pojma. Prodje mi kroz glavu panika i gomila dzakova na keju, istom keju sa kog pijuckam pivo mesec dana kasnije. Jebena priroda ^_^

Link to comment

 kao što sam i rekao masivni protesti bi pokazali da je izobilno glasanje za sns bio kolosalni zajeb :fantom:

 

Obrenovčani se posvađali ispred Vlade Srbije

 

M. Nikolić | 07. 07. 2014. - 11:55h izmena vesti 14:48h | Foto: M. Nikolić | Komentara: 31

 

Na protestu zakazanom za danas u 11 sati ispred Vlade Srbije okupilo se oko 20 Obrenovčana, koji su došli da predaju zahtev Vladi u kojem traže hitno rešenje problema nastalih zbog majskih poplava.

 

Kako javlja reporter "Blica", ono što je obeležilo protest je svađa koja je izbila između grupe ljudi koji su došli iz naselja "Braće Jugović" i onih koji su došli samoinicijativno, takođe iz Obrenovca.

 

Dok se Dragan Murar, predstavnik građana iz naselja "Braće Jugović" obraćao medijima, pojedini građani su ga nekoliko puta prekidali i vikali mu "Reci čiji si čovek", "Koga zastupaš", a jedan od meštana tvrdio je i da Dragan Murar ne živi u naselju "Braća Jugović" i da je samoproklamovani predstavnik građana.

 

Murar je na to odgovorio da ne zastupa ni jednu političku partiju već građane Obrenovca koji su ostali bez kuća.

 

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/478856/Obrenovcani-se-posvadjali-ispred-Vlade-Srbije

Edited by Hella
Link to comment

Na RTS-u ide kajron, ponovo otvorena apoteka u centru Obrenovca. Prošlo je skoro dva mjeseca, je li moguće da nisu još stvorili najosnovnije uslove za život građana, i još to naglašavaju s ponosom?

Link to comment

 kao što sam i rekao masivni protesti bi pokazali da je izobilno glasanje za sns bio kolosalni zajeb :fantom:

to zato što obrenovčani nisu jebivetri, te krvavo rade na obnovi, pa nemaju vremena za gluposti. čučkov zamenik u opštini:

Br9XmSMIAAEDUbw.jpg

Link to comment

verovatno im je malo glupo da obilnim skupom javno priznaju da je trebalo da glasaju za kralja a ne za ludu  :fantom:

izboriobrenovac-300x277.jpg

 

Daj Hella, nađi drugu temu za izdrkavanje.

Link to comment

Jbt gledam jutros dnevnik HRT, covek se samospalio u Gunji i to naocigled cerke koja je (pokusavajuci da ga spase) zadobila opekotine po rukama :( ,sledeca vest ljudi masovno prodaju stoku, nemaju uslove da je hrane i uopste gde da je drze, pa su primorani da je prodaju. Kako ce se neko lepo opariti, sve mu jebem.

Link to comment

@ Coltrane

Na Studiju B su, cini mi se u nedelju, rekli da se ne preporucuje kupanje ni u Savi ni u Dunavu, posto je voda "bakterioloski neispravna". Objava se odnosila na Beograd, ali reko' da napomenem...

Link to comment

Hvala na brizi, ali se to vrti otkad znam za sebe. Preporuceno je tusiranje po izlasku iz vode i to je to. 

30 godina plivam u Savi i nije mi nista :s_w:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...