Jump to content
IGNORED

Poplave u Srbiji, BiH i Hrvatskoj


kapetanm

Recommended Posts

U Sapcu kisa malo smanjila tempo, ponadah se da je stala ali nije, pada kao kad promice. Laku noc, odoh da sanjam sunce.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

padaće noćas do 2-3, onda će da sipi do 10/11 prepodne, pojačaće ponovo na par sati i onda popodne ponovo sipi i tako do subote kada prestaje.

Link to comment

ljudi kakvi ste sa padavinama?

 

ovde kod nas je ok sada (da kucnem u drvo)

ako vec mora da pada, neka pada ovako.. jebes ga

 

burazer prosetao po gradu, kaze da se voda povlaci sa drumova... polako.. ali se povlaci

 

izgleda da ce ujutru biti prohodan onaj put za Kg (ako stvari ostanu kakve jesu sada)

 

 

kod nas ocekujem jednu jutarnju radnu akciju izbacivanja vode i to je to... zaista mislim (i nadam se) da nece vise biti ozbiljnih padavina

 

kasnije kada se sve osusi sledi akcija sanacije i to je to :)

 

 

e da.. po opstini se culo da sam ispljuvao komsiju preko fejsa... (zapravo sam mu samo zahvalio na divnom bazenu u dvoristu)

bas sam bezobrazan :(

ne znam kako cu sutra ujutru da izadjem u narod i odem po `leba :(

Koji je bre vrag sa račancima i jebenim fejsbukom? Ja se svaki put red krstim red valjda od smeha kad krenem da čitam kako se svi međusobno napušavaju i mažu govnima...

 

PS za greske u kucanju je kriv Tapatalk

Link to comment

Koji je bre vrag sa račancima i jebenim fejsbukom? Ja se svaki put red krstim red valjda od smeha kad krenem da čitam kako se svi međusobno napušavaju i mažu govnima...

 

PS za greske u kucanju je kriv Tapatalk

losi ljudi jbg

 

uzasni zapravo! noz u ledja fazon.. svako gleda svoje dupe i drugome kopa jamu

 

cast izuzecima ofc

 

hvala bogu pa sam odrastao i vaspitan u duhu sarajlija -_-

Link to comment

Nadam se samo da neko razmišlja i o tome da je napadala solidna količina "mokrog" snega na planinama, koji će se u jednom danu istopiti.

Link to comment

U Sapcu stala kisa i vetar, kod mene u fabrici obustavili proizvodnju juce u II smeni zato sto su sobe sa elektro ormanima pocele da prokisanjvaju. Podrumi u fabrici su pod kontrolom, ali pitanje je kako ce biti narednih dana kad Sava pocne da raste. Deo grada kroz koji sam prosao taksijem izgleda kao posle bilo koje druge kise. Taksista mi rece da je deo prema obilaznom putu jos uvek pod vodom, ali da je manje nego sto je juce bilo.

 

I naravno moj auto jutros opet nije hteo da upali.

Link to comment

probudih se pre jedno dva sata da gledam basket, i tacno se obradovao kada sam video da nema kise... i govno sada ponovo pocelo da pada. nije da pljusti bas, ali pada posteno

Link to comment

sta se desava sa Mlavom i okolinom? nema mnogo vesti iz tog regiona a ono sto nalazim zvuci kao da ce Petrovac ostati odsecen, navodno je neprohodno i od Pozarevca i s druge strane. vidim po nekim komentarima da je voda pretila centru pre nekoliko sati. Ima li ista o selima oko Mlave? Sajtovi tih opstina su nikakvi a i izvestavanje koje postoji je izgleda zbrdasdola (evakuacije u selu Kula jer se izlila Mlava - u Kuli moze da se izlije samo Vitovnica, Mlava je skroz s druge strane, koliko ja znam)

Link to comment

Leva obala Mlave se kroz ceo grad izlila, park, vrtic, gimnazija sve je pod vodom, desna je malo bolje, kisa je prestala oko 5h, sto se tice puta ka Pozarevcu, verujem da je presecen na vise mesta, kod mosta u Salakovcu gotovo sigurno...

ja sam na boljoj strani i licno se borim sa vodom vec 48h samo jer imam prokleti podrum u kome mi je kotao za grejanje, i pobeda je sada tu blizu jer voda spada.. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...