Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

Namenski,

 

Koliko se secam rekao je nesto drugo vezano za skupa kola. No dobro, svako ima pravo na svoje vodjenje proslosti i svoju interpretaciju recenog ;)

 

Sto se tice Yota telefona, dizajn je radjen u Rusiji (St. Peter) a proizvodnja je kineska. Cela ideja sa sva ekrana je prilicno interesantna, i jako je popularna u medju narodom koji voli da cita i ima kulturu citanja. 

 

Pozdrav,

X500

 

Tako je! Ja ne volim da čitam i nemam kulturu čitanja te je meni ovaj telefon nepopularan!

 

Carevo novo odelo jebote!

 

Još jednom:

 

DA LI STE NORMALNI BRE? Prvo sam pitao Zaza, sad pitam i tebe.

 

Moja pretpostavka je da niste. Zaz po forumu koji čita ne više od 500 ljudi svakodnevno radi jebeni pr za državu koja ima 15 puta više stanovnika od Srbije. 

 

Meni je zaista fascinatno i nezamislivo da je neko dao pare da se to radi. Dakle, da je neko odrešio kesu i podelio pare dokonim ludacima da agituju po opskurnim forumima. Ali ajde i to je moguće. Ako je tako, onda daj malo stila pa nemoj da kačiš sliku jebenog smartfona uz očekivanje da ćemo da ejakuliramo kao da ga prvi put vidimo i nemoj da nam pišeš da smo nepismeni što nismo ejakulirali.

 

Jel toliko teško izgraditi neki stil? Na ovom forumu makar imate hordu isprofilisanih i duhovitih trolova. Može se pokupiti fazona od njih. 

 

Ako Zaz ovo radi jer je ubeđen u neki viši ciljl, onda ništa. Mislim, sažaljevam ga i cenim da je moja pretpostavka, tj prosto ostavljena mogućnost da je lik profi spiner, otprilike najveće poštovanje koje će mu biti ikad ukazano ovde. 

Link to comment

Telefon izgleda kul. Tvoj nastup je sranje.

 

Ozbiljno, jesi u fazonu "ovaj moj post ce da popravi rusku stvar"? Jesi zaista u tom fazonu?

 

i mene ovo zanima. svasta sam vidjao na internetu ali da neko kaci slike nabudzenih automobila na ulicama moskve sa porukom "vidite sta ima u rusiji" to jos nisam video. dakle, ili je trol ili...ma mora da je trol. imali smo sedmicu koji je radio slicne stvari ali ovo je nivo iznad.

Link to comment

Nesto ste nervozni drugari. Nemojte zatrpavati ovu predivnu temu sa nepotrebnim stvarima.

 

E baš ćemo da zatrpavamo. Ćeš da preduzmeš nešto po tom pitanju?

Link to comment

Namenski,

 

Koliko se secam rekao je nesto drugo vezano za skupa kola. No dobro, svako ima pravo na svoje vodjenje proslosti i svoju interpretaciju recenog ;)

 

Sto se tice Yota telefona, dizajn je radjen u Rusiji (St. Peter) a proizvodnja je kineska. Cela ideja sa sva ekrana je prilicno interesantna, i jako je popularna u medju narodom koji voli da cita i ima kulturu citanja. 

 

Pozdrav,

X500

 

Ako toliko vole da citaju, koji ce im qrac one ikonice? Sto umesto njih ne stoji slovima Propustenih poziva: tri, Neprocitanih poruka: osam, Ukljucen zvuk, itd...

Link to comment

i mene ovo zanima. svasta sam vidjao na internetu ali da neko kaci slike nabudzenih automobila na ulicama moskve sa porukom "vidite sta ima u rusiji" to jos nisam video. dakle, ili je trol ili...ma mora da je trol. imali smo sedmicu koji je radio slicne stvari ali ovo je nivo iznad.

Ja sam mislio da je zaz_pi No7 :unsure:  Inace kakav trol, kakvi agitatori ovo je ona najiskonskija ljubav prema Rusiji koja se vidja samo po slavama kad rakija uzme danak.

Link to comment

šef kgba, skroz ozbiljno izjavljuje:

 

Head of Russian intelligence service says foreign secret services behind ruble and oil price slump

 

nivo Vučićević.

Link to comment
×
×
  • Create New...